У Чорнобилі туристам покажуть

У Чорнобилі туристам покажуть "територію змін"

Фото
Укрінформ
Від четверга, 15 березня, всі відвідувачі зони відчуження зможуть завітати до музею "Зірка Полин" у м. Чорнобиль. 

Зібрані в експозиції світлини покажуть перетворення зони відчуження з місця ядерної катастрофи на територію впровадження новітніх технологій та лабораторію "просто неба", повідомляє прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження. 

"Зона відчуження щороку привертає увагу все більшої кількості людей. Для нас важливо забезпечити комфортне та безпечне перебування відвідувачів на цій території та надати їм якомога повнішу інформацію про Чорнобильську аварію та її наслідки. У цьому музеї відвідувачі зможуть на власні очі побачити, як зона відчуження перетворювалась на "територію змін", - розповів голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Крім світлин, на території музею постійно демонструватимуть унікальні кадри з найбільш популярних для відвідування місць: міст Чорнобиль та Прип’ять, градирень та об’єкта "Дуга".

Читайте також: Чорнобильський лис Семен сколихнув мережу своєю "чарівністю"

Зазначається, що приміщення музею було відреставроване ще 2011 року (до аварії у приміщенні працював кінотеатр "Україна"), але впродовж останніх 7 років воно не експлуатувалося.

За словами в.о. директора ДП "ЦОТІЗ" Андрія Наумова, підприємство продовжує працювати над питанням підвищення якості організації відвідування, запровадження системи електронних перепусток, створення інформаційного центру на КПП "Дитятки" та нових маршрутів відвідування зони відчуження.

Фото: dazv.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-