На Львівщині створять мережу шляхів активного туризму

На Львівщині створять мережу шляхів активного туризму

Укрінформ
Для шанувальників рухливого відпочинку на Львівщині розробили 57 шляхів активного туризму, значна частина яких потребує відновлення ознакування. З них 21 – екологічні стежки, 19 - пішохідні та 16 - велосипедні.

Як зазначили в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА,  подано пропозиції для ознакування понад 80 туристичних маршрутів. Відтак, спільно із експертним середовищем з активного туризму, національними та регіональними природними парками, райдержадміністраціями та об’єднаними територіальними громадами цьогоріч заплановано створити мережу шляхів активного туризму.

Крім цього, у відомстві підкреслили, що значну увагу приділять питанню популяризації області як напрямку для активного відпочинку за допомогою сучасних цифрових технологій.

Читайте також: На Львівщині для активних туристів розроблять мобільний додаток

Нагадаємо, торік в області ознакували чотири туристичні шляхи. Це пішохідний шлях "До головного осередку пропаганди ОУН і УПА", "Росохацькі полонини", лижний шлях "На гору Ільза", автомобільний туристичний шлях "Львів-Броди". Також в межах розвитку туристичної інфраструктури області розроблено інтерактивну карту й облаштовано 121 пікнік-локацію.

Фото: loda.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-