На Львівщині для активних туристів розроблять мобільний додаток

На Львівщині для активних туристів розроблять мобільний додаток

1003
Укрінформ
Подорожувати Львівщиною допоможе мобільний додаток для мандрівників, який створять 2018 року.

Як розповіла начальник управління туризму і курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталія Табака, кошти на розробку, запуск і рекламу нового цифрового ресурсу для туристів передбачено в обласному бюджеті, повідомляє Zruchno.Travel.

"Уже розроблена і затверджена програма з розвитку туризму в області на наступний рік. У 2018 році на туризм буде виділено 1,5 мільйона. Зазначу, що в попередні чотири роки на реалізацію програми виділялося по 500 тисяч гривень. Зокрема, в програмі передбачено створення мобільного застосунку для туристів. Для того, щоб привернути увагу мандрівників до активного туризму, ми хочемо створити цифровий ресурс. За допомогою цієї програми турист завжди зможе дізнатися про ту локацію, де він перебуває, а також про додаткові рекреаційні можливості, які є поруч", – зазначила Табака.

Читайте також: Подорожувати Львівщиною туристам допоможе "Персональний гід"

Крім того, начальник управління туризму і курортів Львівської ОДА зауважила, що кошти, закладені в бюджет, підуть на створення безпечних умов для мандрівників в гірській місцевості, створення і вдосконалення інфраструктури для веломандрівник, а також на кадрову підготовку співробітників індустрії гостинності області.

Фото: loda.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-