У Києві пропонують нічну

У Києві пропонують нічну "прогулянку" новорічно-різдвяними святами

Фото
Укрінформ
Фахівці Національного музею історії України розробили вечірню театралізовану екскурсію "Від Романа до Йордана: зимові свята українців", учасники якої освітлюють собі шлях за допомогою світильників-каганців.

Здійснити незвичну мандрівку музеєм можна буде лише 28 грудня, 5 і 20 січня, повідомляється на сайті закладу. 

"Нова екскурсія відкриє таємниці походження традицій святкування та роль у житті наших предків найвідоміших і найсакральніших свят. А численні театралізовані епізоди дадуть змогу глибше зануритися в атмосферу Різдва, Миколая, Романа, Маланки, Нового року, Водохреща та побачити, що в традиційній українській культурі та в середовищі вищих шарів суспільства їх святкували по-різному", - йдеться в публікації.

"Від Романа до Йордана" продовжує відносно нову традицію регулярних театралізованих вечірніх екскурсій Національним музеєм історії України, які за останні кілька місяців доповнилися театралізованими епізодами. Цей формат екскурсій, запевняють у закладі культури, користується незмінним попитом у відвідувачів.

Першу таку екскурсію, приурочену до різдвяно-новорічного циклу свят, провели в суботу, 23 грудня. А завершилася вона відкриттям святкової виставки "Жив-був Новий рік".

Читайте також: "Радуйся, земле": чоловічий хор заспівав колядку у канадському торговельному центрі

Вхідний квиток на вечірню театралізовану екскурсію коштує 150 грн.

Фото: @nmiuu

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-