Львів отримав новий проморолик

Львів отримав новий проморолик

Відео
1540
Ukrinform
У місті Лева презентували новий офіційний проморолик "Твій Львів". 

Фільм – результат роботи кінорежисера Тараса Химича та відділу промоції на основі напрацювань хакатону «Бренд Львова», повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Зазначається, що основою ролика стала спільна історія, яка містить 4 сюжетні лінії. Кожна із них плавно переходить одна в одну й об’єднана єдиним меседжем «Твій Львів». Дві історії розповідають про представників активної частини львів’ян, дві –  про гостей міста.

"Чотири різні історії демонструють, що для кожного Львів є частинкою їхнього життя, не залишає без емоцій та потрапляє у душу. А глядача наше місто запрошує не припиняти ним захоплюватися, і він завжди тобі віддячить – "Твій Львів", – зазначили в міськраді.

Так, у першій частині Львів представлено через призму сприйняття звичайного мешканця. Людини, для якої рідне місто – насамперед, простір, у якому приємно жити. Друга історія про гостя – інвестора, який, прибувши в аеропорт імені Данила Галицького, бачить інший Львів. Він надихається тими можливостями, які дає йому місто.

Нова сучасна інфраструктура та архітектура об’єднує другу і третю історії, де головним героєм стає програміст. У цій частині сюжету, за задумом, місто Львів для його мешканця є не лише місцем для життя, але й власною справою кожного з тих, хто тут живе.

Читайте також: На Львівщині відкрили новий маршрут для активних туристів

Завершує загальну сюжетну лінію четверта історія про пару туристів, молодих закоханих, для яких Львів – не лише архітектурна композиція, а й живе місто з безліччю івентів, незалежно від пори року.

Крім мережі інтернет, переглянути відеоролик львів’яни, кияни, одесити, харків’яни зможуть з 1 до 11 грудня кінотеатрах однієї з мереж.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>