На Львівщині відкрили новий маршрут для активних туристів

На Львівщині відкрили новий маршрут для активних туристів

Фото
952
Ukrinform
У Сколівському районі Львівської області фахівці ознакували гірський хребет Росохацькі полонини для пішохідних мандрівок.

Довжина нового туристичного маршруту становить 25 км, повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

"У межах реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014-2017 роки управління туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві із громадською організацією "Клуб велотуристів-друзів природи "Рух" завершило ознакування високогірної частини одного з найпривабливіших туристичних шляхів Львівщини – пішохідного шляху "Росохацькі полонини", – йдеться в публікації.

На сьогодні ознакована частина на території Сколівського району від с. Козьова через Тисовець по Росохацьких полонинах. В перспективі шлях з’єднуватиме районний центр Турку і село Тухлю.

Читайте також: Львівщиною проляже 300-кілометровий веломаршрут

Після ознакування туристичної "магістралі" до маршруту можна під’єднувати туристичні шляхи місцевого значення від довколишніх сіл. А тому мандрівники, які надають перевагу відпочинку в сільській місцевості, отримають цікаву туристичну пропозицію.

"Прекрасна видимість з полонини практично на всі гірські масиви Львівщини почергово змінюється з прохолодою заліснених ділянок. Відвідання найближчих сіл надасть можливість познайомитися з автентикою Бойківщини, старовинними дерев’яними пам’ятками як сакральними, так і побутовими", – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Варто зазначити, що Росохацькі полонини – гірський хребет на території національного природного парку "Сколівські Бескиди". Протяжність хребта з південного сходу на північний захід становить понад 15 кілометрів. Найбільші вершини хребта – Високий Верх – 1176 м, Менчіл – 1085 м.

Фото: Львівська ОДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>