На Чернігівщині створили природний парк "Беремицьке"

На Чернігівщині створили природний парк "Беремицьке"

1132
Ukrinform
У Козелецькому районі Чернігівської області відкрили новий парк природи "Беремицьке".

Про це повідомив департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.

"Основна мета його створення - відродження та збереження навколишнього природного середовища, захист біологічного різноманіття Чернігівського полісся для майбутніх поколінь, відтворення та охорона природних ресурсів, відновлення екосистем, розробка механізмів із пом’якшення негативних наслідків діяльності людини та зміни клімату", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що територія "Беремицького" облаштована екологічними стежками, містками та оглядовою вежею. На лісових та степових ділянках парку можна зустріти тарпаноподібних коней, відродженням яких тут займаються, косуль, туроподібних биків, зайців та близько 70 видів пташок. У подальших планах дирекції - розвести в парку оленів, лосів і навіть зубрів.

Читайте також: У реставрацію "Чернігова стародавнього" щороку вкладають до 2 млн грн

Створення парку в селі Беремицьке розпочалося 2015 року, роботи з розширення та наповнення його території ведуться й досі. У рамках інформаційно-просвітницьких заходів парк проводить безкоштовні екскурсії для місцевих школярів. А організованим групам відвідувачів гіди допомагають побачити диких тварин майже у природних умовах.

На сьогодні природно-заповідний фонд Чернігівської області налічує 664 об’єкти. З них 25 - різні парки загальнодержавного та місцевого значень.

Фото: beremytske.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>