У Львові розпочався туристичний форум

У Львові розпочався туристичний форум

Фото
1447
Ukrinform
У місті Лева стартував Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності-2017, який триватиме до 20 жовтня.

Як повідомляє сайт Львівської міськради, основна мета заходу – активізація розвитку внутрішнього туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчика для проведення переговорів, зокрема з іноземними учасниками для сприяння розвитку міжнародного туризму.

"Туризм є важливим для міста. Є дві галузі в світі, якими міста пишаються, коли вони розвиваються, – це туризм і ІТ", - зазначив на відкритті заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

У рамках форуму одночасно працюватимуть XVIII міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО" та XI Спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес".

Цьогоріч на форумі буде проведено низку заходів для спеціалістів туристичного, готельного та ресторанного бізнесу за участю польських сусідів. Також Асоціація активного та екологічного туризму, Львівський туристичний альянс, Академія готельних інвесторів та ЛКП "Львівське конференц-бюро" проведуть декілька спеціалізованих супутніх заходів.

Фото: Альона Николаєвич/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>