Вхід до вінницького парку мініатюр став платним

Вхід до вінницького парку мініатюр став платним

738
Укрінформ
Туристична локація "Міні-Вінниця" в Центральному парку, яку напередодні було закрито через пошкодження, з п’ятниці, 22 вересня, відновлює роботу і запроваджує плату за вхід на свою територію.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

"Для того, щоб вберегти макети від вандалів, було вирішено огородити цю локацію та зробити вхід платним: для дорослих – по 25 гривень, дітей – по 10 гривень. А малечі до 6 років, та деяким пільговим категоріям – безкоштовно", - йдеться в повідомленні.

Парк мініатюр працюватиме без вихідних. З 1 березня до 1 жовтня з 10.00 до 19.00, у суботу, неділю та святкові дні – з 10.00 до 20.00. Із 1 жовтня до 1 березня майданчик буде відкрито для відвідувачів з 10.00 до 17.00.

Читайте також: Мініатюрний дротовий телефон встановили в Ужгороді

Загалом на території локації розміщено 12 маленьких копій найвідоміших будівель і споруд Вінниці. Серед них – "Будинoк реaльнoгo училища", арка вхіднoї групи дo Центрaльнoгo пaрку культури і відпoчинку, вoдoнaпірна бaшта і готель "Савой", "Будинoк організацій" (нині Вінницькa OДA), кoстьoл Дoмінікaнськoгo мoнaстиря (Спaсo-Преoбрaженський кaфедрaльний сoбoр), Вінницький oблaсний укрaїнський aкaдемічний музичнo-дрaмaтичний теaтр ім. М.К. Сaдoвськoгo, Микoлaївська церква та кoстьoл кaпуцинів-фрaнцискaнців. Увечері об’єкти підсвічуються.

Усі макети зробили стійкими до перепадів температур (від -25 до +40 градусів за Цельсієм) та до несприятливих погодних умов. Виготовлено скульптури з пластику, привезеного з Італії та Угорщини, на спеціальному 3D-принтері в єдиному масштабі 1:25. Однак не минуло й двох тижнів, як вандали пошкодили макети і вкрали фігурки людей. Після цього парк закрили на реставрацію.

Фото на обкладинці: Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М.К. Сaдoвськoгo в мініатюрі

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-