Туристичний потенціал регіонів представлять на Рівненщині

Туристичний потенціал регіонів представлять на Рівненщині

710
Укрінформ
Восьме засідання Ради туристичних міст і регіонів та четверте засідання Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України планують провести наступного тижня на Рівненщині.

Про це повідомляє прес-служба Рівненької облдержадміністрації.

«В область з’їдуться фахівці туристичної галузі з усієї країни, щоб обговорити перспективи розвитку активного, мисливського та екологічного туризму в Україні на прикладі міжнародної практики. Учасники заходів – члени відповідних рад областей, а також делегація зі столиці – заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Татарчук, радник першого віце-прем’єр-міністра Іван Ліптуга, в.о. директора департаменту туризму та курортів Мінекономіки Віталіна Мартиновська», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Рівненщина кличе у веломандрівку «Від графа до вівчаря»

Під час заходу регіони представлять свій туристичний потенціал. Зокрема, фахівці туристичної сфери Рівненщини розкажуть про впровадження в області іноземного досвіду з розвитку «Зелених шляхів» (Green Ways), розвиток мисливського туризму та на природно-заповідних територіях. Крім того, мова йтиме про реалізацію проектів міжнародної технічної допомоги як інструменту розвитку об’єктів культурної спадщини.

Гостей ознайомлять із туристичними "родзинками" краю – Тараканівським фортом, Дубенським замком, Пересопницею, Тунелем кохання й мисливським комплексом «Сокіл».

Фото на обкладинці: Дубенський замок

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-