Українських туристів у Туреччині цьогоріч стало більше на 33% - експерти

Українських туристів у Туреччині цьогоріч стало більше на 33% - експерти

Укрінформ
За січень-червень 2017 року кількість українських туристів, що відвідали Туреччину, зросла на 33% порівняно з показниками 2016 року. Прогнозується, що у другому півріччі вона не зменшиться.

Про це Укрінформу в коментарі повідомила Асоціація індустрії гостинності України (АІГУ).

"За перше півріччя 2017 року Туреччину вже відвідало 214 тисяч українців, що на 33% більше за показники 2016 року. Крім цього, 1 червня 2017 року набула чинності угода про безвізові поїздки громадян України до Туреччини за внутрішніми паспортами у формі ID-картки, що сприятиме подальшому зростанню туристичного потоку у другому півріччі", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Швейцарії відкрився найдовший підвісний пішохідний міст

Також в асоціації відмітили, що загроза терактів та погіршення кліматичних умов не вплинуть на зростання відпочиваючих з України у Туреччині.

"У цьому випадку навряд чи можна говорити про потенційний спад активності українських туристів щодо поїздок до Туреччини", - зауважили аналітики АІГУ. Вони відмітили, що погіршення погодних умов також не сприятиме кардинальній зміні вподобань українських туристів, які мають бажання відпочити у Туреччині. 

Як повідомлялось раніше, 30 липня на турецькому курорті Бодрум група невідомих відкрила стрілянину в нічному клубі. Українців серед постраждалих не було.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-