Пляжі Одещини відкриті для купання - лабораторний центр МОЗ

Пляжі Одещини відкриті для купання - лабораторний центр МОЗ

1069
Ukrinform
Морська вода на узбережжі Одеської області, за результатами лабораторних досліджень, відповідає встановленим санітарно-мікробіологічним показникам - усі пляжі відкриті для купання.

Про це сьогодні, 20 липня, повідомила кореспонденту Укрінформу завідувач відділу організації санітарно-епідеміологічних досліджень ДУ "Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Олена Варецька.

"Результати лабораторних досліджень проб морської води біля узбережжя Одещини, включно з пляжами курортної Затоки, показали відсутність у ній речовин, які можуть викликати мікробне забруднення. Йдеться передусім про забруднення за індексом ЛКП (лактопозитивні кишкові палички)", - зазначила Варецька.

Читайте також: У Києві всього два пляжі безпечні для купання

За її словами, якість морської води було перевірено не тільки на пляжах Одеси та другому за популярністю курорті Затока, а й на узбережжі Білгорода-Дністровського, Кілії, Южного і Татарбунара.

Раніше проби води, відібрані біля центрального пляжу смт Затока, а також баз відпочинку "Шовковик" у Сонячному районі Затоки і "Кобзар" Лиманського району цього ж селища, не відповідали нормативним вимогам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>