МЗС радить українцям утриматися від поїздок до Єгипту

МЗС радить українцям утриматися від поїздок до Єгипту

Укрінформ
Міністерство закордонних справ радить українцям утриматися від поїздок до Єгипту у зв'язку з продовженням на три місяці надзвичайного стану через істотну активізацію терористів.

Про це Укрінформу повідомила прес-служба МЗС.

"У зв'язку з ухваленням парламентом Арабської Республіки Єгипет 4 липня рішення щодо продовження терміном на три місяці надзвичайного стану в країні Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом дії в державі надзвичайного стану, та, по можливості, утриматися без нагальної необхідності від поїздок до цієї держави, у тому числі з туристичною метою", - йдеться у повідомленні. 

Читайте також: В Єгипті горіло судно з туристами на борту

У МЗС зазначили, що згадані застереження викликані істотною активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи ІДІЛ, які дедалі частіше спрямовують терористичні акти проти цивільних громадян з урахуванням їхньої релігійної приналежності.

Тим громадянам, які вже знаходяться в Єгипті, у зовнішньополітичному відомстві категорично не рекомендують здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини річки Ніл. 

Окрім того, у МЗС радять виявляти пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти Нілу, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

У разі перебування в курортних місцях Єгипту слід виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки, а за нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку рекомендується повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора.

При потраплянні в надзвичайну ситуацію, виникненні загрози життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Єгипті за номером телефону: +201000039648, e-mail: emb_eg@mfa.gov.ua або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 1657, електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-