Минулого року кількість українських туристів на агентському ринку зросла на 25%

Минулого року кількість українських туристів на агентському ринку зросла на 25%

697
Ukrinform
У 2016 році послугами туристичних агентів і турагентств скористалися більше 2,5 млн громадян України, що перевищує показник минулого року на 25%.

Про це Укрінформу повідомили в компанії Amadeus.

"У 2016 році послугами туристичних агентів і турагентств скористалися більш як 2,5 млн громадян України (+25%) і 35 тисяч іноземних туристів (+133%). Для більшості з них (85%) основною метою подорожей був туризм, тобто особисті, а не ділові поїздки", - йдеться в повідомленні.

За інформацією Amadeus, сумарний дохід від надання туристичних послуг минулого року становив 11,94 млрд гривень (сума без ПДВ, акцизного податку та інших обов'язкових платежів).

Читайте також: Активно подорожують за кордон лише 10% українців

"Зараз, у зв'язку з наданням нашій країні безвізового режиму, гравцям українського ринку необхідно переглянути свої стратегії і підлаштуватися під нові реалії. Але я впевнений, що загалом галузь не просто переживе струс, але і примножить свої доходи", -  резюмує директор компанії "Амадеус Україна" Олексій Муровцев.

Довідка: компанія Amadeus є постачальником IT-рішень для глобальної індустрії туризму і подорожей, відомий оператор інформаційних запитів (транзакцій) індустрії. Веде свою діяльність в понад 195 країнах. Система Amadeus надає туристичним агентам доступ до ресурсів численних постачальників туристичних послуг. Найбільший обсяг замовлень пасажирських місць на регулярних рейсах авіакомпаній всього світу здійснюється через систему Amadeus. Системою користуються більше 90 000 туристичних агентств і 4500 корпоративних клієнтів по всьому світу.

Компанія має центри в Мадриді (центральний офіс), Ніцці (центр розробки і розвитку) і Ердингу (операційний центр), а також 71 комерційне представництво по всьому світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>