Активно подорожують за кордон лише 10% українців

Активно подорожують за кордон лише 10% українців

1253
Ukrinform
Активними подорожувальниками є лише 10 відсотків українців, а приблизно однакова кількість наших співвітчизників - понад 40 відсотків - не виїздить за межі країни або через брак коштів, або не бачить для себе такої потреби.

Про це на засіданні "круглого столу" в Укрінформі заявила лідер інформаційного проекту з безвізу "Відкрий Європу" Олена Лобова.

"Активно подорожують у нас 10 відсотків населення. Сюди належать і ті, хто їздить за кордон у справах бізнесу, і ті, хто на відпочинок. Сумна статистика полягає в тому, що 44 відсотки населення України не подорожує і не планує, бо не може цього собі дозволити. Але є ще одна велика група людей, в яких гроші на подорожі є, але вони не бачать потреби або причин для себе їхати в Європу - це 43 відсотки, тобто приблизно однакова кількість людей", - підкреслила Лобова.

За її словами, ці соціологічні дані вивчалися у ході дворічного проекту "Відкрий Європу".

Читайте також: Місяць безвізу: кордон перетнули більше 95 тисяч українців. Відмов — 50

Як розповіла інший лідер проекту Іветта Делікатна, навіть серед тих наших співгромадян, які подорожують за межі країни, більшість не знають правил безвізового режиму і його ключової вимоги - наявність біометричного паспорта. Тому завданням на 2017 рік проекту "Відкрий Європу" є пояснення правил безвізу тим, хто подорожує вже зараз.

"Як завдання на другий рік ми залишили ту аудиторію, яка має гроші, але не їздить, - будемо показувати їм приводи і мотиви для подорожей, розповідати, що вони можуть там знайти тощо", - зазначила Делікатна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>