Палац на Львівщині стане туристичним навчальним закладом

Палац на Львівщині стане туристичним навчальним закладом

2370
Ukrinform
У місті Сколе Львівської області на базі палацу Гределя буде створено спільний польсько-український Європейський центр розвитку туризму професійної освіти та рекреації імені Миколи Коперника.

Про це йшлося під час міжнародної конференції за участю заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, президента Університету економіки у м. Бидгощі Кшиштофа Сікори, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«Розвиток туризму є пріоритетним напрямком на транскордонних територіях. Реалізація цього проекту призведе до тісної співпраці місцевої влади, освіти і бізнесу у вирішенні завдань щодо збереження культурної спадщини, розвитку соціальної та економічної сфери послуг, створення нових місць праці», - зазначила Стоколос-Ворончук.

За задумом ініціаторів, центр здійснюватиме дослідницьку і комерційну діяльність, сприятиме розвитку туризму та рекреації на прикордонних територіях, стимулюватиме впровадження інновацій на Львівщині.

Зокрема, Європейський центр займатиметься проведенням майстер-класів, практичних квестів, тренінгів, перепідготовкою профільних кадрів - готельєрів, рестораторів, туроператорів.

Палац барона Гределя – пам'ятка архітектури місцевого значення, оточена парком. Із 1956 року в двоповерховій будівлі розміщується Сколівська школа-інтернат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-