Україна туристична: МЕРТ підібрав міжнародні виставки для участі

Україна туристична: МЕРТ підібрав міжнародні виставки для участі

1107
Ukrinform
Урядовий комітет під головуванням першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва схвалив проект змін до постанов КМУ №117 і №710, які дозволять здійснення бюджетного фінансування участі України у міжнародних та національних виставково-ярмаркових заходах у сфері туризму.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку. 

“У світовому інформаційному просторі бракує актуальної та змістовної інформації про туристичні можливості України. Відсутність якісних маркетингових заходів негативно позначилася на іміджі України та призвела до різкого спаду обсягу в'їзного туристичного потоку. Слід підсилити інтерес до України як туристичного напрямку, це є важливою складовою інформаційної політики та просування інтересів України за кордоном”, - прокоментував рішення урядового комітету Кубів.

Наразі Мінекономрозвитку підготувало перелік із 15 ключових виставкових заходів у сфері туризму, на яких доцільно розмістити національний стенд України.

“Торік аналогічні виставки відвідали близько 600 тисяч осіб. Кожен відвідувач такої виставки є потенційним туристом для України, який готовий витратити в середньому не менш 500 євро на подорож тривалістю 3-5 днів. Країни Європи давно практикують державну фінансову підтримку спільних міжнародних маркетингових заходів у сфері туризму, адже це сприяє залученню коштів в економіку країни”, - відзначив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, який опікується питанням розвитку туризму в міністерстві.

Схвалений проект змін буде найближчим часом переданий для розгляду на засіданні уряду.

Державним бюджетом України на 2017 рік передбачено бюджетні асигнування на реалізацію заходів у сфері туризму та курортів у сумі 30,486 млн грн, однак у жовтні 2016 року припинено здійснення витрат на проведення виставок за рахунок коштів загального фонду бюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>