«Динамо» обіграло «Олександрію» у чемпіонаті України з футболу

Футболісти київського «Динамо» завдали поразки «Олександрії» в заключному поєдинку 20-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги (УПЛ).

Матч на КСК «Ніка» в Олександрії завершився з рахунком 2:1 на користь «Динамо», повідомляє Укрінформ.

Артем Сітало вивів господарів вперед на 14-й хвилині, скориставшись зкидкою від Кирила Ковальця. До перерви Микола Шапаренко відновив рівновагу, реалізувавши пенальті на 35-й хвилині після гри рукою Дениса Мірошниченка. Перемогу «біло-синім» приніс гол Жерсона Родрігеса на 90-й хвилині зустрічі.

На 57-й хвилині арбітр матчу Дмитро Кривушкін вилучиа головного тренера «Олександрії» Володимира Шарана за розмови.

Результати інших матчів туру:

«Дніпро-1» - «Львів» - 5:1

голи: Маріо Чузе (19-я і 65-а хвилини), Данило Ігнатенко (58), Ігор Когут (63), Вагнер Гонсалвеш (90+4) - Альваро Луїс Тавареш (71, з пенальті);

«Маріуполь» - «Інгулець» (Петрово) - 4:3

голи: Артем Бондаренко (45+3, з пенальті, 46, 60, з пенальті), Петро Стасюк (67) - Михайло Плохотнюк (52), Ілля Коваленко (53), Ілля Шевцов (88, з пенальті);

голи: Жуніор Мораес (42, 62).

Турнірне становище: «Динамо» - 49 очок (після 20-ти ігор), "Шахтар" - 42 (20), «Зоря» - 35 (19), «Десна» - 33 (20), «Ворскла» - 31 ( 20), «Колос» - 30 (20), «Олександрія» - 26 (20), «Дніпро-1» - 25 (20), «Маріуполь» - 21 (20), «Інгулець» - 19 (20), «Олімпік» - 17 (19), «Львів» - 15 (18), «Минай» - 15 (19), «Рух» - 13 (19).