«Шахтар» сенсаційно програв «Агробізнесу» в 1/4 фіналу Кубка України з футболу

Футболістам донецького «Шахтаря» не вдалося пробитися до півфіналу Кубка України-2020/21.

В 1/4 фіналу розіграшу «гірники» у додатковий час зазнали поразки від представника Першої ліги «Агробізнеса» з міста Волочиськ Хмельницької області з рахунком 0:1, передає Укрінформ.

Вирішальний м'яч на київському стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського забив Богдан Семенець, який відзначився на 96-й хвилині.

«Шахтар» догравав матч у меншості - на 109-й хвилині червону картку отримав Давід Хочолава.

Як повідомлялося, до 1/2 фіналу також вийшли луганська «Зоря» - після вольової перемоги у Луцьку над рівненським «Вересом» (2:1), київське «Динамо», яке на столичному НСК «Олімпійський» обіграло по пенальті ковалівський «Колос» (4:3), і «Олександрія» - переможець протистояння з «Дніпром-1» в серії пенальті 4: 3 (ігровий час - 1: 1)..

Півфінальні пари визначить жеребкування 4 березня.

Нагадаємо, фінал Кубка України має пройти 12 травня на міському стадіоні в Тернополі.