Гол Кендзьори серед кращих в Лізі Європи УЄФА в сезоні-2018/19

У третьому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА футболісти київського клубу “Динамо” обіграли французький “Ренн” (2:1).

Захисник киян Томаш Кендзьора забив в цьому матчі перший м’яч, який УЄФА визнав одним із кращих на турнірі.

Відео голу Кендзьори з 1 хв 40 сек:

Нагадаємо, 25 жовтня 2018 року футболісти київського "Динамо" здобули першу перемогу в груповому турнірі Ліги Європи УЕФА сезону-2018/19. У третьому турі розіграшу "Динамо" на виїзді обіграло французький "Ренн" з рахунком 2:1.

На 21-й хвилині після флангової передачі Віталія Буяльського рахунок відкрив правий захисник киян Томаш Кендзьора, який з-за меж штрафного майданчика гарматним пострілом поцілив у праву "дев'ятку" воріт Абдулая Діалло. Господарі зрівняли рахунок на 41-й хвилині. Перемогу "біло-синім" приніс гол Віталія Буяльського на 89-й хвилині.