"Шахтар" у меншості зіграв 2:2 з "Айнтрахтом" в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА

Футболісти донецького "Шахтаря" завершили у четвер внічию (2:2) перший поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи проти німецького "Айнтрахта" з Франкфурта-на-Майні.

М'ячі на ОСК "Металіст" у Харкові забили: Марлос (10-та хвилина, з пенальті) і Тайсон (67) - у "гірників"; Мартін Гінтереггер (7) та Филип Костич (50) - у гостей, повідомляє Укрінформ.

З 11-ї хвилини "Шахтар" грав у меншості: діставши друге попередження, поле залишив Тарас Степаненко.

"Шахтар" у меншості зіграв 2:2 з "Айнтрахтом" в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА / Фото: Мадієвський В'ячеслав, Укрінформ

Нагадаємо, раніше 14 лютого віце-чемпіони України київські динамівці з точно таким же рахунком (2:2) завершили у Греції зустріч проти "Олімпіакоса".

Результати інших поєдинків ЛЄ, що проходили паралельно зі грою у Харкові: "Спортинг" (Португалія) - "Вільярреал" (Іспанія) - 0:1, "Брюгге" (Бельгія) - "Зальцбург" (Австрія) - 2:1, "Цюріх" (Швейцарія) - "Наполі" (Італія) - 1:3, "Селтік" (Шотландія) - "Валенсія" (Іспанія) - 0:2, "Вікторія" (Пльзень, Чехія) - "Динамо" (Загреб, Хорватія) - 2:1, "Мальме" (Швеція) - "Челсі" (Англія) - 1:2.

Матчі у відповідь 1/16-ї Ліги Європи пройдуть 21 лютого.