"Динамо" і "Яблонець" зіграли в Чехії внічию у матчі Ліги Європи УЄФА

Віце-чемпіони України футболісти київського "Динамо" не втримали перемогу над бронзовим призером чемпіонату Чехії "Яблонцем" у поєдинку другого туру групового етапу Ліги Європи УЕФА.

Матч на стадіоні "Стршельніце" міста Яблонець-над-Нісоу завершився внічию "Динамо" - 2:2, повідомляє Укрінформ.

М'ячі у динамівців забили Віктор Циганков, який на 8-й хвилині отримав передачу від Миколи Морозюка у штрафному майданчику і відправив м'яч у сітку повз голкіпера, та Денис Гармаш (15) - після помилки захисту господарів хавбек "біло-синіх" сильно пробив, спрямувавши м'яч у нижній лівий кут воріт.

Господарі скоротили рахунок на 33-й хвилині після розіграшу кутового - Давід Говорка поцілив у нижній правий кут воріт, не залишивши шансів Денису Бойку. Відновив рівновагу після "обрізки" киян на 81-й хвилині Міхал Травнік, який опинився віч-на-віч із динамівським голкіпером і спокійно відправив м'яч у сітку.

"Динамо" продовжило свою безвиграшну серію у єврокубках до чотирьох матчів.

Інший поєдинок у групі К Ліги Європи між казахстанською "Астаною" і французьким "Ренном" завершився з рахунком 2:0 на користь господарів "Астани Арени".

Турнірне становище: "Астана" - 4 очки, "Ренн" - 3, "Динамо" - 2, "Яблонець" - 1.

У третьому турі 25 жовтня відбудуться матчі "Ренн" - "Динамо", "Яблонець" - "Астана".