Українці вже здобули 187 олімпійських ліцензій

Українці вже здобули 187 олімпійських ліцензій

1501
Ukrinform
Станом на кінець червня українські спортсмени здобули вже 187 олімпійських ліцензій, перевищивши всі очікування керівництва міністерства молоді і спорту.

Про це в коментарі власному кореспондентові Укрінформу в Польщі повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

“Ми на організаційному комітеті так поставили завдання: завоювати 180 ліцензій для участі в Олімпіаді (в Ріо-де-Жанейро – ред.). На сьогодні завойовано 187 ліцензій, і цей процес ще не завершився”, - заявив Жданов.

У контексті підготовки до Олімпіади міністр заявив, що Україна має “мінімально достатньо коштів”, щоб привезти в цьому році збірну країни до Бразилії.

Жданов заявив, що заклики скоротити бюджет міністерства є безвідповідальними, оскільки це поставить під загрозу нормальну підготовку до Олімпіади в Ріо.

“Потрібно зберегти той бюджет міністерства, який передбачений законом про бюджет на 2016 рік – 1 млрд 460 млн гривень”, - констатував міністр.

За словами Жданова, під час візиту до Польщі його цікавив досвід Варшави щодо антидопінгового моніторингу спортсменів.

Міністр наголосив, що Україна виконала всі вимоги WADA (всесвітнє антидопінгове законодавство – ред.), але для уникнення “дуже великих проблем”  Верховна Рада України повинна проголосувати нову редакцію закону про антидопінговий контроль. За його словами,  проект цього закону вже пройшов затвердження в уряді, позитивно розглянутий у профільному комітеті і тепер чекає на голосування у сесійній залі.

Літні Олімпійські ігри-2016 відбудуться в Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня 2016 року.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-