Бондаренко сенсаційно розгромила

Бондаренко сенсаційно розгромила "сьому" у світі Вінчі на "Ролан Гаррос"

Українська тенісистка Катерина Бондаренко здобула сенсаційну перемогу на старті другого в сезоні турніру серії Великого шлема - Відкритому чемпіонаті Франції "Ролан Гаррос", що проходить у Парижі.

Киянка у понеділок за 59 хвилин упевнено обіграла "посіяну" під 7-м номером італійку Роберту Вінчі - 6:1, 6:3 і вийшла до другого кола змагань, повідомляє Укрінформ.

Наступною суперницею Бондаренко буде німкеня Анніка Бек, яка взяла гору над одеситкою Мариною Заневською - 6:1, 6:2.

Окрім Заневської, до другого кола "Ролан Гарос" не вдалося пробитися Лесі Цуренко, яка поступилася Каролін Гарсія з Франції - 3:6, 5:7.

У другій партії українка вела 4:0, 5:2, але втратила перевагу. Цуренко турбувала травма стегна, тому їй не вдалося зіграти на 100 відсотків. До того ж, киянка вирішила відмовитися від участі в парному турнірі, щоб залікувати травму до трав'яний серії, яку планує почати в Бірмінгемі, зазначає Тенісний портал України.