Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Шахтар" вирвав перемогу у "Зорі"

Футболістам донецького "Шахтаря" вдалося обіграти луганську "Зорю" у важкому матчі 21 туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Зустріч, яка пройшла у неділю на ОСК "Металіст" у Харкові завершилася на користь "гірників" - 2:1, повідомляє Укрінформ.

Рахунок на 26-й хвилині відкрив Бернард, який відгукнувся на відмінну передачу Марлоса з правого флангу. Після перерви паритет відновив Ігор Харатін - хавбек забив м'яч на 60-й хвилині ударом головою у дальній нижній кут воріт Андрія П'ятова після блискучої передачі Владислава Калитвинцева з кутового. Вирішальну крапку у матчі "Шахтар" поставив на 88-й хвилині: Даріо Срна навісив з кутового у воротарський майданчик, звідки Максим Малишев, вигравши верхову боротьбу у Рафаеля Форстера, головою пробив у дальній кут воріт Олексія Шевченка.

Результати решти матчів туру:

"Олімпік" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 3:2.

голи: Моха (65-та хвилина), Дмитро Гришко (69), Іван Матяж (72) - Дмитро Хльобас (21), Артур Загорулько (60).

"Карпати" (Львів) - "Волинь" (Луцьк) - 2:1

голи: Олександр Гладкий (18), Ігор Худоб'як (53) - Артем Дудік (88);

"Олександрія" - "Дніпро" - 0:0;

"Чорноморець" (Одеса) - "Сталь" (Кам'янське) - 0:1.

гол: Денис Васін (24);

"Зірка" (Кропивницький) - "Динамо" (Київ) - 2:0

голи: Андрій Бацула (34), Павло Полегенько (71).

Турнірне становище: "Шахтар" - 59 очок, "Динамо" - 43, "Зоря" - 37, "Олександрія" - 33, "Олімпік" - 32, "Чорноморець" - 27, "Ворскла" - 23, "Сталь" - 21, "Зірка" - 22, "Карпати" - 11, "Волинь" - 10, "Дніпро" - 9.