Українець Семенов фінішував п'ятим в інвидуальній гонці ЧС-2017

Сергій Семенов з Чернігова на п'ятому місці завершив у четвер індивідуальну 20-кілометрову гонку з чотирма вогневими рубежами на чемпіонаті світу з біатлону в австрійському Гохфільцені.

Наш стріляючий лижник відстав від лідера на 38,6 секунди і мав 1 промах, повідомляє Укрінформ.

Першим несподівано став 36-річний американець Лоуелл Бейлі, який показав час 48 хвилин 07,4 секунди (0 промахів). "Срібло" здобув чех Ондржей Моравець (3,3 секунди відставання, 0 промахів), "бронзу" - титулований француз Мартен Фуркад (21,2, 2).

Результати інших українських біатлоністів: Дмитро Підручний - 41-е місце, Руслан Ткаленко - 70-те, Александр Жирный - 80-те.

Нагадаємо, що Семенов був володарем Малого кришталевого глобуса у заліку індивідуальних гонок Кубка світу-2015. Нинішнього сезону спортсмен відзначився "бронзою" на своїй коронній 20-кілометровій дистанції в Антгольці (Італія), де відбувся шостий етап Кубка світу.

У п'ятницю, 17 лютого, у Гохфільцені на старт естафети 4х6 км вийдуть жінки. Починаючи з 15.45, її транслюватиме "UA-Перший".