Пошук зниклих безвісти: українці влітку зможуть здати зразки ДНК у восьми країнах

Пошук зниклих безвісти: українці влітку зможуть здати зразки ДНК у восьми країнах

Укрінформ
Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти упродовж літа цього року збиратиме зразки ДНК в українців за кордоном у восьми країнах, у тому числі - у Молдові і Румунії.

Про це у Телеграмі поінформувало управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Міністерства внутрішніх справ, передає Укрінформ.

"У взаємодії з Головним слідчим управлінням Національної поліції України та Секретаріатом Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти (ІСМP, International Commission on Missing Persons) планує провести кампанію зі збору референтних (ДНК) зразків упродовж літа 2024 року у: Молдові, Румунії, Болгарії, Угорщині, Франції, Люксембурзі, Бельгії, Нідерландах", - зазначили у МВС.

У пресслужбі поінформували, що якщо у родині громадянина є особа, що зникла безвісти у зв’язку з військовою агресією РФ в Україні, то людина може надати свої референтні (ДНК) зразки МКЗБ.

Читайте також: Удар по «Епіцентру»: за ДНК ідентифікували шістьох загиблих, зокрема 12-річну дівчинку

"Для запису на відбір ДНК зразків просимо залишити інформацію про особу, яка зникла безвісти, за посиланням або надавши відповідну інформацію за телефоном МКЗБ в Україні +38(068) 791-00-00 (доступні також месенджери Telegram, Viber, Whatsapp)", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, 11 січня у МВС поінформували, що українці можуть здати зразки ДНК у Туреччині та шести країнах Євросоюзу - Польщі, Чехії, Іспанії, Італії, Німеччині і Словаччині.

Фото: МВС України

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-