Опалювальний сезон: РНБО доручила забезпечити безперебійні поставки газу для населення

Опалювальний сезон: РНБО доручила забезпечити безперебійні поставки газу для населення

Укрінформ
Рада національної безпеки та оборони доручила Кабінету Міністрів та місцевій владі невідкладно вжити заходів для виконання попередніх рішень РНБО в енергетичній сфері.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Кабінету Міністрів, обласним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування треба невідкладно вжити вичерпних заходів для виконання завдань, які визначені рішеннями РНБО від 2 грудня 2019 року, від 30 липня 2021 року і 28 серпня 2021 року", - сказав Данілов.

Він зауважив, що є певний саботаж у створенні енергетичного балансу України, що було доручено зробити ще у грудні 2019 року. Данілов пов'язав це зі значним впливом олігархів на енергетичну галузь.

Читайте також: Україна запропонує Європі додаткові обсяги транзиту газу - від 55 мільярдів кубів на рік

РНБО доручило з 23 жовтня створити робочу групу для опрацювання питання щодо енергетичного балансу України.

Кабміну також у триденний термін доручено створити механізм безперебійного постачання газу для населення, теплокомуненерго та бюджетних організацій до кінця опалювального сезону.

Як повідомлялося, у липні Рада національної безпеки та оборони (РНБО) доручила Кабінету Міністрів до 31 грудня 2021 року напрацювати порядок поступового переходу до економічно обґрунтованої ціни на електроенергію для побутових споживачів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-