Данілов

04 травня 2022


Війна не зупиниться на Україні, готуватись до нападу росії потрібно Казахстану та Молдові – Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов переконаний, що війна не закінчиться на території України, і до нападу слід готуватися Казахстану та Молдові.

03 травня 2022

02 травня 2022

29 квітня 2022


Данілов: З військової точки зору закінчення війни залежить від ЗСУ, а з політичної - від путіна

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов переконаний, що з військової точки зору закінчення війни залежить від Збройних Сил України, а з політичної - від путіна, який може зупинити війну в будь-який момент, підписавши капітуляцію.


Данілов – про вивезення росією української пшениці: Це зерно стане їм кісткою у горлі

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявляє, що з боку рф на території України триває суцільне мародерство, а вивезення українського зерна стане росіянам кісткою в горлі.


Данілов переконаний, що російський рубль на Херсонщині «не приживеться»

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов переконаний, що росія не зможе легітимізувати свою присутність на захоплених територіях України, і російський рубль на території Херсонщини «не приживеться».


Данілов: війська рф не можуть повернутися на Чернігівщину і Сумщину

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов вважає, що російські війська вже не спроможні повернутися на Чернігівщину і Сумщину, але обстрілюють ці території, щоб тримати нас у напрузі.

25 квітня 2022

23 квітня 2022

22 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-