Данілов

19 вересня 2021


Данілов взяв участь в презентації каталогу галереї мистецтв імені Возницького

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, який є одним із засновників серії альбомів «Державні зібрання України» взяв участь у презентації на 28 BookForum у Львові двомовного каталогу «Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького».

17 вересня 2021


«Об’єднані зусилля - 2021»: РНБО дозволила участь іноземних військових

Члени Ради нацбезпеки та оборони (РНБО) проголосували за допуск міжнародних партнерів на територію України для участі в стратегічних командно-штабних навчаннях Збройних сил України “Об’єднані зусилля – 2021”.


РНБО запровадила санкції проти 33 кандидатів у депутати Держдуми РФ

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про застосування персональних обмежувальних санкцій проти 33 кандидатів у депутати Державної думи Російської Федерації за причетність до організації та проведення виборів на окупованих територіях України.


Данілов - про проєкт бюджету-2022: Видатки на Апарат РНБО не збільшились ні на копійку

Бюджет Апарату Ради національної безпеки і оборони у проєкті державного бюджету на наступний рік фактично не збільшився ні на копійку — він так само становить орієнтовно 250 мільйонів гривень.


Україна введе санкції проти причетних до виборів у Держдуму на окупованих територіях - РНБО

Рада національної безпеки і оборони запровадить санкції проти всіх осіб, які будуть залучені до проведення виборів у Державну думу Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України.

15 вересня 2021


«Погана ідея»: Разумков прокоментував переведення української мови з кирилиці на латиницю

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає поганою ідею секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова щодо переведення української мови з кирилиці на латиницю.

14 вересня 2021

13 вересня 2021

12 вересня 2021


Данілов: Україна здатна силою повернути схід та повоювати за Крим

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що українська армія здатна військовим шляхом звільнити окупований схід України та повоювати за Крим, однак до такого кроку Україна поки що вдаватися не збирається.

11 вересня 2021


Щоб називати когось олігархом, потрібно спершу ухвалити закон — Данілов

Для того, щоб називати когось олігархом, потрібно спочатку ухвалити закон, який встановить критерії визначення статусу олігарха. В іншому разі можуть постраждати люди, які заробили свої активи чесним шляхом.

09 вересня 2021


Стратегію морської безпеки України обговорили на засіданні робочої групи в Апараті РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявляє, що морська безпека України має будуватися на принципах внутрішньої інтегрованості та міжнародного співробітництва.

26 серпня 2021


Данілов обговорив із представниками СКУ перспективи співпраці у протидії гібридній агресії РФ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов обговорив із представниками Світового конґресу українців перспективи співпраці у питаннях протидії російській гібридній агресії, зокрема в інформаційній сфері.

24 серпня 2021

23 серпня 2021

22 серпня 2021

21 серпня 2021


Президент ввів у дію рішення РНБО про санкції

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 серпня 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-