Опалювальний сезон

12 вересня 2019

Нафтогаз назвав список тепловиробників, які можуть зірвати опалювальний сезон

НАК «Нафтогаз України» оприлюднив список із 133 виробників тепла, які не виконують вимог законодавства щодо мінімального рівня розрахунків для отримання газу на пільгових умовах (відповідно до положення про покладання спеціальних обов'язків (ПСО).

11 вересня 2019

10 вересня 2019

09 вересня 2019

Опалювальний сезон у Миколаєві під загрозою через борги теплоенерго

Опалювальний сезон у місті Миколаєві може бути під загрозою через борги КП «Миколаївоблтеплоенерго», у тому числі перед енергетиками, які почали відключати об’єкти підприємства від енергопостачання.

02 вересня 2019

Найголовнішим завданням Мінрегіону є вчасний старт опалювального сезону — Бабак

Вчасний старт опалювального сезону в містах України та забезпечення доступу населення до комунальних послуг є першочерговими завданнями Мінрегіону, які перед відомством окреслили Президент України Володимир Зеленський та Прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

30 серпня 2019

У Нафтогазі заявили про критичну ситуацію в Кривому Розі перед опалювальним сезоном

НАК «Нафтогаз України» звертає увагу на критичну ситуацію, що склалася із заборгованістю за природний газ одного з найбільших виробників тепла міста Кривий Ріг – АТ «Криворізька теплоцентраль».

29 серпня 2019

16 серпня 2019

Опалювальний сезон у Кривому Розі під загрозою через борги — ФДМУ

Борг населення і комунальників перед Криворізькою теплоцентраллю занадто великий, щоб отримати номінацію на газ у НАК «Нафтогаз Україна» на новий опалювальний сезон, тому розпочати опалювальний сезон у Кривому Розі буде досить складно.

08 серпня 2019

06 серпня 2019

05 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-