В Україні змінять термін дії дозволів на імміграцію — рішення уряду

В Україні змінять термін дії дозволів на імміграцію — рішення уряду

Укрінформ
Кабінет Міністрів України затвердив зміни у наданні дозволів на імміграцію.

Як передає Укрінформ, відповідну постанову уряд схвалив під час засідання у середу, 21 липня, інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Зміни, зокрема, передбачають виключення з чинної редакції постанови від 18 березня 2020 року №259 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції на період установлення на всій території України карантину» норми, якими регулювалися умови звільнення осіб від адміністративної відповідальності під час карантину.

Читайте також: Президент СКУ висловився за надання представникам діаспори українського громадянства

Вказане обумовлене тим, що відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, підстави та умови притягнення осіб до адміністративної відповідальності чи звільнення від неї, мають бути врегульовані виключно на законодавчому рівні. На сьогодні питання щодо підстав звільнення осіб від адміністративної відповідальності в період карантину врегульоване Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Таким чином, внесення до постанови зазначених змін дозволить в подальшому уникнути колізій законодавства та сприятиме підвищенню рівня запобігання та протидії нелегальній міграції в Україні, іншим порушенням міграційного законодавства на період установлення на всій території України карантину.

Читайте також: Кабмін встановив квоту імміграції в Україну на 2021 рік

Також постанову доповнено новим пунктом, який передбачає продовження до двох років з дня прийняття строку дії рішень про надання дозволів на імміграцію в Україну, прийнятих упродовж одного року до встановлення карантину або у період дії карантину. Зазначене надасть можливість вирішити питання щодо оформлення посвідок на постійне проживання в Україні іноземцям чи особам без громадянства, які у зв’язку із введенням карантинних заходів не змогли протягом дії дозволу звернутися до органів Державної міграційної служби.

Постанова набуде чинності через 10 днів з дня її офіційного опублікування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-