Радуцький пояснив, чому в Україні немає вакцини від COVID-19 на приватному ринку

Радуцький пояснив, чому в Україні немає вакцини від COVID-19 на приватному ринку

Укрінформ
Виробники вакцин від COVID-19 працюють тільки з урядами держав, тому вакцини на приватному ринку в нашій державі наразі немає.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна сказав народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Поки виробники офіційно заявили, що вони торгують лише з державами. Є мільйон бажаючих за свої гроші завезти вакцину і почати вакцинувати в приватних клініках, але ці спроби завершуються нічим, тому, що всі виробники просять лист від уряду, що він на це погоджується. Уряд України, як і будь-який інший уряд, такого листа не дасть», - сказав Радуцький.

Читайте також: Радуцький рекомендує не поспішати з послабленням карантину в Україні

Він додав, що маючи досвід роботи в приватному медичному бізнесі, не розуміє, як вакцина від коронавірусної хвороби наразі може може з’явитися на приватному ринку.

Втім за словами Радуцького, тієї кількості вакцин, які законтрактував уряд, має вистачити для вакцинації всіх бажаючих.

Як повідомляв Укрінформ, згідно з заявою міністра охорони здоров'я Максима Степанова, Україна має контракти на постачання 24 млн доз вакицни від COVID-19, а з урахуванням поставок COVAX - 32 млн доз.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-