Радуцький

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

31 травня 2024


Радуцький: Уряд затвердив ліцензійні умови для заготівлі та тестування донорської крові

Кабінет міністрів затвердив ліцензійні умови для заготівлі та тестування донорської крові. Створення системи крові – одне з зобов’язань України відповідно до Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

22 квітня 2024

27 січня 2024

10 листопада 2023

25 жовтня 2023

20 жовтня 2023


Радуцький: Інститути Академії меднаук мають перейти на фінансування НСЗУ вже в січні

Усі заклади Національної академії медичних наук України (НАМНУ) мають увійти до єдиного медичного простору і надавати послуги за Програмою медичних гарантій, яку адмініструє Національна служба здоров’я України.

16 жовтня 2023

01 серпня 2023


Друге читання законопроєкту про медичний канабіс може бути у вересні - Радуцький

Комітет Верховної Ради з питань здоров‘я нації, медичної допомоги та медичного страхування до вересня може підготувати законопроєкт про легалізацію медичного канабісу до розгляду в другому читанні.

21 квітня 2023

10 квітня 2023


Радуцький розповів про «медичну «Дію»

Громадяни зможуть перевіряти наявність медикаментів у лікарнях через електронну систему управління запасами лікарських засобів та медичних виробів e-Stock.

30 березня 2023


Близько 80% українців підтримують посилення обмежень для курців – Радуцький

Міністерство охорони здоров’я повинне прискорити затвердження механізму перевірки закладів громадського харчування на дотримання антитютюнового законодавства, оскільки близько 80% українців підтримують посилення обмежень для курців.

15 липня 2022


Радуцький пояснив, чому здорожчали ліки

Голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив, що ліки здорожчали через підвищення вартості доставки.

02 червня 2022


Радуцький прокоментував заборону закупівлі ліків, вироблених у білорусі та росії

Ліки для орфанних, онкологічних захворювань світових фармкомпаній, які мають виробничі майданчики в росії та білорусі, не заборонені в Україні, єдина вимога — щоб вони завозилися в Україну не з російських чи білоруських виробничих майданчиків, а з країн ЄС.

21 травня 2022


В Україні очікують рекомендації ВООЗ, як протидіяти «віспі мавп»

Наразі ситуація з розповсюдженням віспи мавп у світі не виглядає занадто загрозливою, однак є ризики мутації вірусу, що може призвести до серйозніших наслідків. В Україні очікують рекомендації від ВООЗ, як протидіяти розповсюдженню мавпячої віспи й готують відповідні заходи.

12 травня 2022


Радуцький прогнозує появу в Україну COVID-штаму, який зараз вирує в Китаї

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив, що Україна не подолала COVID-19, і щодня виявляється до семи тисяч нових випадків.

28 квітня 2022

25 квітня 2022


Раді пропонують заборонити ввезення і продаж ліків, вироблених на території росії та білорусі

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт, яким пропонується заборонити ввезення в Україну лікарських засобів, виробництво яких розташоване на території росії та білорусі.

27 березня 2022


Радуцький вважає неприйнятним відкриття офісу Червоного Хреста у Ростові

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький вважає неприйнятним намір Червоного Хреста відкрити офіс у Ростові-на-Дону і закликав організацію змінити своє рішення.

22 березня 2022

10 лютого 2022


Радуцький: Грошей на підвищені зарплати медикам вистачає, заяви про брак коштів - маніпуляція

Усі українські медики отримують підвищені заробітні плати, починаючи із січня поточного року. Однак деякі медзаклади заявляють, що їм бракує на це коштів: лікарів і медсестер змушують приходити на пів ставки. Такі заяви про брак коштів є маніпулятивними.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-