Термін подання податкових декларацій продовжили до 1 липня

Термін подання податкових декларацій продовжили до 1 липня

Укрінформ
Згідно з ухваленими Верховною Радою змінами до Податкового кодексу України та інших законів щодо підтримки платників податків на період карантину, запроваджується низка тимчасових податкових пільг фізичним особам.

Це випливає з тексту законопроєкту, розміщеному на сайті Ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, до 1 липня 2020 року подовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи.

Не нараховується та не сплачується у період із 1 березня до 30 квітня 2020 року плата за землю. Фізичним особам – платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахунок здійснюватиметься контролюючим органом.

Читайте також: Рада підтримала законопроєкт, який допоможе бізнесу пережити карантин

Нежитлова нерухомість, яка перебуває у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом обкладання податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з 1 березня до 30 квітня 2020 року.

Передбачається кілька пільг для громадян, які звільняються від штрафів та пені за прострочення виплат по споживчих кредитах з 1 березня по 30 квітня.

На цей же період для громадян запроваджується допомога для тих, хто захворів на короновірус чи знаходиться на самоізоляції.

Як повідомляв Укрінформ, 17 березня Верховна Рада зібралася на позачергове засідання для розгляду питань, пов'язаних із поширенням коронавірусу в країні. На порядку денному законопроєкти щодо протидії спалаху Соvid-19.

Читайте також: ВР доручила Разумкову негайно підписати закони щодо протидії коронавірусу

Верховна Рада України на позачерговому засіданні 17 березня ухвалила за основу та в цілому Закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби.

Цим законом було схвалено податкові кроки, спрямовані на підтримку підприємців у форс-мажорних обставинах. Серед іншого, тимчасово бізнес звільняється від сплати ЄСВ, скасовуються основні штрафи за порушення податкового законодавства та відтерміновується обов'язкове впровадження РРО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-