Е-декларації

19 лютого 2021

18 лютого 2021

16 лютого 2021

08 лютого 2021

03 лютого 2021

02 лютого 2021


Понад 10 тисяч чиновників уникли покарання за неподання декларацій – НАЗК

Понад 10 тисяч чиновників уникли відповідальності через рішення КСУ від 27 вересня 2020 року попри закон, який відновив кримінальну відповідальність за умисне неподання декларації та умисне декларування недостовірних відомостей.

27 січня 2021


Президент вніс у Раду законопроєкт про ув'язнення за брехню в деклараціях

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт закону, який передбачає повернення покарання у вигляді обмеження або ж позбавлення волі за недостовірне декларування та неподання декларації.


Брехня в деклараціях: Зеленський увів у дію рішення РНБО про посилення покарання

Президент Володимир Зеленський рішення Ради національної безпеки і оборони щодо схвалення законопроєкту про посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання декларації.

15 січня 2021

14 січня 2021

07 січня 2021

06 січня 2021


НАЗК розповіло про зміни в оновленому реєстрі декларацій

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, який НАЗК оновило наприкінці 2020 року, став більш зручним і зрозумілим для користувачів, а робота з ним - комфортною як для суб’єктів декларування, так і для користувачів його публічної частини.

04 січня 2021


На відновлення репутації КСУ треба буде багато часу - голова ВРП

На відновлення репутації Конституційного Суду як органу, втраченої внаслідок політичних заяв щодо діяльності суду та голови КС, знадобиться багато часу та зусиль, вважає голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко.

02 січня 2021


Нерухомість, яхта і мільйони готівкою: мер Чернівців вперше оприлюднив декларацію

Новообраний Чернівецький міський голова Роман Клічук вперше оприлюднив декларацію про доходи за 2019 рік. У документів він задекларував понад два гектари землі, два житлових будинки, дорогий Mercedes, яхту та мільйони гривень готівкою.

01 січня 2021

31 грудня 2020


НАЗК відкрило доступ до модернізованого Реєстру декларацій

31 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) відновило роботу Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстру декларацій).

30 грудня 2020


Зміни в майновому стані: НАЗК пояснило, що передбачає новий закон

Національне агентство з питань запобігання корупції встановлюватиме порушення щодо неподання або несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані лише щодо тих змін, які виникли з 30 грудня 2020 року.


Зеленський підписав зміни до Податкового кодексу щодо декларування

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів щодо забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування окремих об’єктів оподаткування.

29 грудня 2020


Зеленський внесе у Раду схвалений РНБО законопроєкт про ув’язнення за брехню в деклараціях

Рада національної безпеки і оборони схвалила законопроєкт щодо посилення відповідальності за недостовірне декларування, який після доопрацювання Президент Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради як невідкладний.

28 грудня 2020


Мільйони, Bentley, садиби: ще 6 топ-чиновників уникнули покарання за брехню в деклараціях

Унаслідок рішення Конституційного Суду від 27 жовтня 2020 року, ще шість топ-чиновників, серед яких двоє народних депутатів, двоє суддів, один з яких - суддя КСУ, один міський голова та один слідчий ДБР, уникли відповідальності за недостовірне декларування.

25 грудня 2020


Зеленський підписав закон, що відновлює повноцінну діяльність НАЗК

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо відновлення інституційного механізму запобігання корупції», який парламент ухвалив 15 грудня.

23 грудня 2020

21 грудня 2020


КСУ просять роз'яснити скандальне рішення щодо брехні в деклараціях

До Конституційного Суду надійшло клопотання про роз'яснення виконання рішення суду від 28 жовтня, яким скасовано кримінальну відповідальність за недостовірне декларування і контрольні повноваження НАЗК.

18 грудня 2020


Е-декларації: закони про відновлення повноважень НАЗК пішли на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закони, необхідні для відновлення повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) і направив їх на підпис Президентові.

12 грудня 2020


Висновок Венеційської комісії частково врахований у законопроєкті про е-декларації - Стефанішина

Українська влада вже частково врахувала висновок Венеційської комісії щодо розв'язання конституційної кризи в Україні, яка виникла через скасування антикорупційного законодавства рішенням Конституційного суду.

11 грудня 2020


КСУ наполягає: Венеційська комісія визнала легітимним їхнє рішення про е-декларування

Висновки Венеційської комісії та Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи свідчать, що рішення Конституційного Суду України від 27 жовтня щодо електронного декларування є легітимним і підлягає безумовному виконанню з боку держави.


Ексвласники серверів Реєстру декларацій програли суд проти НАЗК

Господарський суд міста Києва розглянув черговий позов ТОВ «Алтаюр», що є колишнім власником серверів Рестру декларацій, до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), і відмовив у задоволенні позову в повному обсязі.

10 грудня 2020


Брехня у деклараціях: НАЗК прокоментувало висновки Венеційської комісії

У проекті висновку Венеційської комісії вказано, що покарання у вигляді позбавлення волі за умисне неподання декларації та умисне подання недостовірних відомостей з певної межі має бути збережене.


Комітет ВР рекомендує ухвалити закони про НАЗК та складання протоколу на суддів

Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики рекомендував парламенту ухвалити ухвалити законопроєкти про відновлення повноважень НАЗК та особливостей складання протоколу щодо суддів.


Деякі положення висновку Венеційської комісії про рішення КСУ є суперечливими – експерт

Висновок Венеціанської комісії про рішення Конституційного суду України від 27 жовтня 2020 року щодо функціонування антикорупційних органів дозволяє кожній із груп впливу трактувати його на свою користь.


Президент Венеційської комісії розкритикував рішення КСУ про припинення декларування

Голова Венеційської комісії Джанні Букіккіо назвав прикрим рішення Конституційного Суду про визнання неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу, що передбачає покарання за недостовірне декларування.

08 грудня 2020


Конституційна криза: робоча група ВР зареєструвала два законопроєкти

Робоча група ВР із врегулювання конституційної кризи зареєструвала у парламенті два законопроєкти, спрямовані на відновлення інституційного механізму запобігання корупції та особливостей складення протоколу про адмінправопорушення стосовно судді та судді КСУ..

07 грудня 2020


Президент має ветувати недосконалий закон про брехню в деклараціях — Новіков

Якщо Президент не накладе вето на компромісний закон №4460-д, яким Рада не передбачила тюремну відповідальність за недостовірне декларування, антикорупційні органи в Україні перетворяться в структури, які розслідують проступки, а не злочини.

04 грудня 2020


Рада почала розгляд законопроєкту про покарання за брехню в е-деклараціях

Верховна Рада почала розглядати законопроєкт №4460-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".

03 грудня 2020


Арахамія не виключає, що Рада завтра розгляне законопроєкт про брехню в деклараціях

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не виключає, що Верховна Рада ухвалить законопроєкт про відновлення відповідальності за недостовірне декларування вже у п'ятницю, 4 грудня, якщо комітет прийме відповідне рішення.


Брехня у деклараціях: комітет ВР узгодив компромісний законопроєкт

Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності узгодив компромісний законопроєкт щодо відновлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання декларації і рекомендував парламенту ухвалити його за основу та в цілому.

02 грудня 2020


Брехня в деклараціях: комітет ВР відклав розгляд законопроєкту до завтра

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності відклав розгляд законопроєкту щодо відновлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання декларації до 3 грудня.


Рада завтра хоче взятися за законопроєкт про брехню в деклараціях – депутат

На нараді Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з керівниками парламентських фракцій і груп домовлено, що законопроєкт про відновлення відповідальності за недостовірне декларування або його відсутність буде винесений на розгляд ВР у четвер, 3 грудня.


За 10 місяців НАЗК виявило незадекларованого майна майже на 500 мільйонів

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало ТОП-10 своїх досягнень у контексті очікуваного розгляду Верховною Радою законопроєкту про відновлення кримінальної відповідальності за умисне декларування недостовірної інформації. 

01 грудня 2020


Понад мільйон чиновників можуть уникнути декларування - Арахамія

Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що неповернення відповідальності за недостовірні відомості в декларації до кінця року звільнить від необхідності подавати електронні декларації понад мільйон осіб.

30 листопада 2020


Брехня у деклараціях: у Раді зареєстрували узгоджений законопроєкт

Робоча група Верховної Ради з врегулювання конституційної кризи зареєструвала законопроєкт щодо відновлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та за неподання декларації суб’єктом декларування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-