Обвинувачений у підготовці теракту в Росії українець Панов подав скаргу в ЄСПЛ

Обвинувачений у підготовці теракту в Росії українець Панов подав скаргу в ЄСПЛ

1072
Укрінформ
Громадянин України Артур Панов, обвинувачений Росією в підготовці теракту в Ростові-на-Дону, звернувся до ЄСПЛ зі скаргою на порушення кількох статей Конвенції про права людини.

Про це Панов повідомив "Кавказькому вузлу" у листі, переданому через адвоката.

Зазначається, що скаргу в Європейський суд з прав людини Панов подав у середині травня.

"Скарга стосується порушення статей Конвенції про права людини - ст. 5 (право на свободу та особисту недоторканність), ст. 6 (право на справедливий судовий розгляд). До скарги були додані всі постанови про продовження запобіжного заходу, починаючи з моменту мого затримання. Будемо домагатися, щоб Україну включили у справу як третю сторону. Зараз я маю намір рішенням Євросуду домогтися скасування запобіжного заходу - як мінімум. Буду продовжувати вимагати від Росії повернути мене в Україну", - повідомив Панов.

Призначене на сьогодні засідання суду не відбулося через неявку перекладача. Розгляд справи продовжиться 31 травня об 11.40, повідомляє "Кавказький вузол".

Коментарів з боку обвинувачення щодо скарги Панова не надходило.

Як повідомлялося, Артур Панов був затриманий на початку грудня 2015 року в Ростовській області після перетину українсько-російського кордону нібито за підозрою в підготовці теракту в Росії. 14 лютого в Північно-Кавказькому окружному військовому суді Ростова-на-Дону почався судовий процес у його справі. Разом з Пановим на лаві підсудних опинився ростовський студент, якому інкримінують сприяння "злочинный діяльності" українця. Панов свою провину не визнає.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-