ЄСПЛ

22 березня 2023

20 лютого 2023

05 лютого 2023

26 січня 2023


рф зобов’язана виконати всі рішення ЄСПЛ, якщо хоче повернутися до Ради Європи - Сокоренко

Зобов’язання виконувати рішення Європейського суду з прав людини не має обмежень у часі, і якщо рф у майбутньому матиме намір повернутись до Ради Європи, вона мусить усі їх виконати.

25 січня 2023

24 січня 2023


Бербок пропонує підвищити внески в бюджет Ради Європи та міжнародних судів

Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок сподівається, що Рада Європи разом з Міжнародним кримінальним судом зможуть зробити свою роботу щодо притягнення до відповідальності винних у скоєнні воєнних злочинів і злочинів проти людства в Україні. 


Адвокати родичів жертв МН17 сподіваються на розгляд у ЄСПЛ справи України і Нідерландів проти рф

Адвокати родичів загиблих рейсу МН17 та їхні клієнти готуються до слухань у ЄСПЛ 25 січня 2023 року і сподіваються, що рішення щодо прийнятності справи “Україна та Нідерланди проти росіі” буде позитивне.

19 січня 2023


До ЄСПЛ подали скаргу на незаконне затримання в Криму громадянської журналістки Данилович

Громадська організація КримSOS подала скаргу до Європейського суду з прав людини щодо незаконного затримання громадянської журналістки Ірини Данилович в тимчасово окупованому Криму.

11 січня 2023

05 січня 2023

12 грудня 2022


Генсек Ради Європи написала лаврову — росія має виконувати рішення ЄСПЛ

Генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич написала листа главі міністерства закордонних справ росії сергію лаврову, в якому закликала російську владу продовжувати виконувати рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

09 грудня 2022

06 грудня 2022

25 жовтня 2022

18 жовтня 2022

26 вересня 2022


Мін'юст збирає для Євросуду докази воєнних злочинів росії в Ізюмі

Уповноважена у справах Європейського суду з прав людини Маргарита Сокоренко заявила, що російська федерація відповідатиме в суді за злочини, вчинені на території міста Ізюм Харківської області. Міністерство юстиції вже збирає докази та матеріали, щоб додати їх до поданого раніше позову проти росії в Європейському суді з прав людини.

23 вересня 2022

19 вересня 2022

16 вересня 2022

09 вересня 2022


Мовні злочини загарбників будуть долучені до справи України проти росії в ЄСПЛ – Кремінь

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь заявив, що зібрані факти мовних злочинів загарбників будуть долучені до справи України проти російської федерації в Європейському суді з прав людини.

31 серпня 2022


ЄСПЛ поновлює розгляд скарг, поданих проти України

Європейський суд з прав людини вирішив переглянути заходи щодо справ за участю України, вжиті на початку березня у зв’язку з агресією російської федерації, та від 1 вересня 2022 року повернутися до нормального порядку роботи з такими справами.

24 серпня 2022


ЄСПЛ зобов'язав росію забезпечити права полонених захисників Азовсталі

Європейський суд з прав людини в терміновому порядку розглянув клопотання України щодо дотримання росією прав полонених захисників України та поширив застосування термінових вказівок у міждержавній справі «Україна проти Росії (Х)» щодо військовополонених.

23 серпня 2022


Україна подала до ЄСПЛ нові термінові вимоги проти росії щодо захисників «Азовсталі»

Міністерство юстиції та Міністерство закордонних справ України в межах міждержавної справи «Україна проти росії (Х)» подали низку нових термінових вимог до Європейського суду з прав людини щодо захисників Азовсталі.

21 липня 2022


Суддя ЄСПЛ розповів, від чого залежатиме забезпечення правосуддя для жертв війни в Україні

Суддя Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) Микола Гнатовський заявляє, що забезпечення правосуддя для жертв війни насамперед буде залежати від загального стану судової системи України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-