ЄСПЛ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 липня 2024

28 червня 2024


ЄСПЛ виніс рішення на користь Світового конгресу українців у справі проти Росії

Європейський суд з прав людини виніс рішення, яким визнається, що Росія порушила статтю 11 Європейської конвенції з прав людини через визнання Світового конгресу українців (СКУ) «небажаною організацією» у РФ.

27 червня 2024

26 червня 2024

25 червня 2024


Україна домагатиметься компенсації від РФ постраждалим від порушень прав людини у Криму - Малюська

Після того, як ЄСПЛ визнав порушення прав людини з боку РФ у тимчасово окупованому Криму, розпочнеться робота над визначенням компенсації, яку Росія має виплатити постраждалим.


Після рішення щодо Криму ЄСПЛ зможе перейти до розгляду індивідуальних заяв - ОП

Після того, як Європейський суд з прав людини визнав уряд РФ відповідальним за адміністративну практику порушень прав людини на тимчасово окупованій території Криму, суд зможе перейти до розгляду індивідуальних заяв.


Маємо перше рішення по суті у міждержавній справі України проти Росії - Малюська

Міністр юстиції України Денис Малюська вважає сьогоднішнє рішення Європейського суду з прав людини історичним, оскільки йдеться про визнання ЄСПЛ численних злочинів РФ, скоєних від початку лютого 2014 року, починаючи із захоплення Криму.

19 червня 2024

13 червня 2024

12 червня 2024


Уповноважена у справах ЄСПЛ сказала, скільки чекати рішення у справі «Україна та Нідерланди проти РФ»

Уповноважена у справах Європейського суду з прав людини Маргарита Сокоренко сподівається, що після сьогоднішніх слухань у міждержавній справі «Україна та Нідерланди проти Росії» в Страсбурзі, суд матиме величезний обсяг роботи, однак рішення може бути озвучене за рік-півтора.


ЄСПЛ перейшов до підготовки вироку у справі «Україна та Нідерланди проти Росії»

У середу у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) завершились усні слухання у міждержавній справі «Україна та Нідерланди проти Росії», яка стосується порушень прав людини на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей з 2014 року та в ході повномасштабного вторгнення Росії в Україну.


Справа «Україна та Нідерланди проти Росії» у ЄСПЛ допоможе Україні встановити справедливість - Мудра

Справа “Україна та Нідерланди проти Росії” у ЄСПЛ є можливістю для України встановити справедливість на міжнародному рівні, показати світовій спільноті реальні докази злочинів Росії, оцінені незалежним міжнародним судовим органом.

30 травня 2024

23 травня 2024

04 травня 2024

03 травня 2024


Злочини Росії на сході України: ЄСПЛ призначив слухання на 12 червня

Європейський суд з прав людини 12 червня розпочне публічні слухання позову «Україна та Нідерланди проти Російської Федерації» щодо порушень прав людини в окупованих частинах Донецької і Луганської областей, а також доєднаного у 2022 році позову щодо повномасштабного вторгнення РФ.

23 квітня 2024

18 квітня 2024

25 січня 2024


Президентка ЄСПЛ: Росія залишається відповідачем у тисячах справ попри виключення з Ради Європи

Після припинення Росією членства в Раді Європи вона більше не є високою стороною Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, але залишається державою-відповідачем у тисячах заяв.

20 січня 2024


Адвокатка розповіла про особливості справи «Карпюк проти Росії» та рішення ЄСПЛ

Адвокатка Миколи Карпюка Євгенія Капалкіна пояснила, чим важлива справа «Карпюк проти Росії», виграна минулого тижня в ЄСПЛ, саме зараз в умовах широкомасштабної війни Росії проти України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-