Порошенку показали озброєння для спецпризначенців

Порошенку показали озброєння для спецпризначенців

Фото
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко відвідав 3 окремий полк спеціального призначення, який дислокується у Кропивницькому.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що командир 3 окремого полку спецпризначення Герой України полковник Олександр Трепак ознайомив Верховного головнокомандувача ЗСУ з основними зразками озброєння та спеціального обладнання, які використовують спецпризначенці.

Після цього в одному з тактичних класів частини Президент поспілкувався з особовим складом полку та представниками країн-членів НАТО, які здійснюють підготовку військовослужбовців за окремими програмами. Полковник Трепак доповів главі держави про організацію та основні результати підготовки особового складу полку іноземними військовими інструкторами.

У свою чергу військові інструктори з країн-членів Альянсу, зокрема США, Естонії та Польщі, поінформували главу держави про особливості програм, за якими здійснюється підготовка українських військовослужбовців та про подальші плани щодо навчання.

Читайте також: Порошенко у Кропивницькому госпіталі нагородив спецпризначенців

У робочій нараді Президента з представниками країн-членів НАТО, які проводять навчання українських спецпризначенців, також взяли участь міністр оборони Степан Полторак та начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-