SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенку показали озброєння для спецпризначенців - 21.08.2017 18:48 — Новини Укрінформ
Порошенку показали озброєння для спецпризначенців

Порошенку показали озброєння для спецпризначенців

Фото
1245
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко відвідав 3 окремий полк спеціального призначення, який дислокується у Кропивницькому.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що командир 3 окремого полку спецпризначення Герой України полковник Олександр Трепак ознайомив Верховного головнокомандувача ЗСУ з основними зразками озброєння та спеціального обладнання, які використовують спецпризначенці.

Після цього в одному з тактичних класів частини Президент поспілкувався з особовим складом полку та представниками країн-членів НАТО, які здійснюють підготовку військовослужбовців за окремими програмами. Полковник Трепак доповів главі держави про організацію та основні результати підготовки особового складу полку іноземними військовими інструкторами.

Робоча поїздка Петра Порошенка до Кіровоградської області / Фото: Марків Михайло

У свою чергу військові інструктори з країн-членів Альянсу, зокрема США, Естонії та Польщі, поінформували главу держави про особливості програм, за якими здійснюється підготовка українських військовослужбовців та про подальші плани щодо навчання.

Читайте також: Порошенко у Кропивницькому госпіталі нагородив спецпризначенців

У робочій нараді Президента з представниками країн-членів НАТО, які проводять навчання українських спецпризначенців, також взяли участь міністр оборони Степан Полторак та начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-