Війна повернулася на європейську землю: канцлер Австрії закликав ЄС до чіткої позиції

Війна повернулася на європейську землю: канцлер Австрії закликав ЄС до чіткої позиції

Укрінформ
Європейський Союз має займати чітку позицію щодо агресивної війни РФ проти України та демонструвати повну солідарність з українським народом, який пережив занадто багато драматичних часів.

Як передає власний кореспондент Укрінформу, про це заявив федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер під час виступу у парламенті країни в ході урочистої церемонії з нагоди Дня Європи.

"Але ми також повинні визнати, що війна повернулася на європейську землю. Ми зараз переживаємо російську агресивну війну проти України. І так, Європейський Союз, як ніколи раніше, через те, що війна відбувається на нашому континенті, має продемонструвати ту позицію, яку він ніколи раніше не займав", - сказав він.

За словами канцлера, ЄС має показати "солідарність з жінками і чоловіками, дітьми, людьми похилого віку в Україні, коли йдеться про те, щоб підтримати їх в один із найважчих етапів для народу України". Він додав, що якщо поглянути на історію України, то країна та її народ "пережили дуже багато, занадто багато драматичних часів".

Читайте також: Тренування українських військових не порушувало б нейтралітет Австрії - експерт

Глава австрійського уряду наголосив, що дискусії про європейські цінності зараз є особливо актуальними, і важливо демонструвати рішучість у їх захисті. Також він висловив підтримку військовому співробітництву в рамках спільних оборонних проєктів в ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, президент Національної ради Австрії Вольфганг Соботка заявив про готовність його країни очолити міжнародну коаліцію з надання гуманітарної допомоги Україні.

Фото: SN/APA/Helmut Fohringer / Helmut Fohr

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-