Австрія

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 квітня 2024


Закарпаття з початку повномасштабної війни активно співпрацює з Австрією

Закарпаття з початку повномасштабної війни активно розвиває співпрацю з Австрією: завдяки угодам з федеральними землями є гуманітарна підтримка партнерів, співпраця реабілітологів та обмін досвідом у виноробстві та вівчарстві.

13 квітня 2024

11 квітня 2024


Росія заявила про висилку австрійського дипломата

МЗС Росії викликало посла Австрії в Москві Вернера Альмхофера, якому було заявлено рішучий протест у зв'язку з висилкою з Відня двох російських дипломатів, а також повідомлено про висилку з Москви співробітника австрійського посольства.

10 квітня 2024


Канцлер Австрії: Потрібно залучати «Глобальний Південь» для пошуку миру в Україні

Зараз важливо надавати Україні масштабну підтримку, щоб Росія бачила безперспективність війни на виснаження і водночас намагатися залучити країни так званого "Глобального Півдня", які мають вплив на Москву, для пошуку мирного рішення.

09 квітня 2024


В українській бібліотеці у Відні показали мюзикл про письменників Розстріляного відродження

В Українській бібліотеці парафії Св. Варвари у Відні (Австрія) відбувся перегляд мюзиклу про письменників Розстріляного відродження «Ти [Романтика]», створеного проєктом МУР.

05 квітня 2024

03 квітня 2024

01 квітня 2024


Рада нацбезпеки Австрії розгляне загрози російських шпигунських мереж

Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер скликав засідання Ради національної безпеки на 9 квітня для розгляду загроз з боку шпигунських мереж РФ після арешту ексофіцера Федерального відомства із захисту конституції та боротьби з тероризмом.

31 березня 2024

30 березня 2024

29 березня 2024


В Австрії затримали колишнього працівника спецслужби, підозрюють у шпигунстві на користь РФ

Австрійські органи правопорядку затримали колишнього офіцера Федерального відомства із захисту конституції та боротьби з тероризмом (BVT) Егісто Отта за підозрою у зловживанні службовим становищем та веденні розвідувальної діяльності на шкоду Австрії.


Музей Крушельницької у Львові оцифрує архіви музикантів за допомогою австрійської техніки

У Львові оцифрують особистий архів Соломії Крушельницької та її родини, а також архіви відомих музикантів - Станіслава Людкевича, Модеста Менцинського, Іри Маланюк та інших. Техніку для цього подарували благодійники з Австрії.

27 березня 2024


Дерипаска продав акції в австрійській Strabag - тепер їх може отримати Raiffeisen

Підсанкційний російський олігарх Олег Дерипаска передав свої акції в найбільшій будівельній компанії Австрії Strabag компанії-посереднику, що може бути першим кроком до угоди з австрійською банківською групою Raiffeisen Bank International (RBI) у її намірах вивести з Росії прибутки.

26 березня 2024

25 березня 2024

24 березня 2024

22 березня 2024


У найстарішій церкві Відня відбувся літературно-музичний вечір, присвячений Шевченку

У найстарішій церкві Відня 21 березня, у Всесвітній день поезії, відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 210-й річниці від дня народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.

20 березня 2024


У Міноборони Австрії дистанціювалися від проросійської статті чиновника Академії оборони

Науковий співробітник Національної академії оборони Австрії Гаральд Гаас опублікував у спеціалізованому журналі статтю з виправданням війни РФ проти України, водночас у Міністерстві оборони Австрії назвали текст "божевільним та абсурдним".

19 березня 2024


У парламенті Австрії відкрилася виставка світлин руйнівних наслідків війни РФ проти України

В історичній будівлі Австрійського парламенту у вівторок відкрилася присвячена Дунайському регіону виставка, в українській частині якої представлено фотографії руйнівних та вбивчих наслідків російської війни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-