Стефанчук обговорив із президентом Австрії посилення гуманітарної допомоги для України

Стефанчук обговорив із президентом Австрії посилення гуманітарної допомоги для України

Укрінформ
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і федеральний президент Австрії Александер ван дер Беллен обговорили посилення гуманітарної допомоги Україні.

Як передає Укрінформ, про це Стефанчук повідомив у Фейсбуці.

Стефанчук подякував ван дер Беллену за особисту лідерську позицію солідарності з Україною і діяльність, спрямовану на консолідацію підтримки України.

Також спікер наголосив на важливості посилення гуманітарної допомоги Україні і висловив переконання, що Австрія здатна очолити міжнародну коаліцію з надання такої допомоги.

"Для України важлива будь-яка гуманітарна допомога: автомобілі швидкої допомоги, протезування поранених воїнів і постраждалих цивільних осіб, а також їхня реабілітація, будівельна й комунальна техніка — усе є вкрай необхідним для функціонування наших територіальних громад", - наголосив Стефанчук.

Співрозмовники порушили тему гуманітарного розмінування. Стефанчк висловив сподівання на продовження допомоги з боку Австрії у цій сфері.

"Окремо приділили увагу європейській інтеграції України. Розраховую на політичну підтримку Австрією подальшого руху України до повноправного членства України в ЄС. Також порушили тему перебігу реформ в Україні", - зауважив Стефанчук.

Окрім того, сторони обговорили реалізацію Формули миру Президента України Володимира Зеленського.

Стефанчук підкреслив, що Україна високо цінує готовність Австрії взяти участь у реалізації конкретних пунктів ініціативи.

Читайте також: Російські «вибори» не були ні вільними, ні чесними - глава МЗС Австрії

"Наостанок порушили тему так званих "виборів" у РФ. Псевдовиборів, до яких не було допущено жодного опозиційного кандидата й жодного міжнародного спостерігача. Ці так звані "вибори" — вирок для Росії. І Україна не визнає їх, враховуючи те, що "голосування" відбулося на тимчасово окупованих територіях України", - наголосив Стефанчук.

Як повідомляв Укрінформ, 18 березня Стефанчук прибув з робочим візитом до Австрії, де візьме участь у конференції спікерів Стратегії ЄС щодо Дунайського регіону.

Фото: Ruslan Stefanchuk/Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-