Формула миру

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

15 червня 2024


Формула миру є основою, але Україна готова й до інших ідей - Єрмак

Формула миру Президента Зеленського має бути основою припинення російської війни, але Україна готова й до інших ідей та пропозицій, якщо вони поважають незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

14 червня 2024

10 червня 2024

08 червня 2024

03 червня 2024


Білий дім - про представництво США на Саміті миру: Підтримка України залишається незмінною

Присутність на Глобальному саміті миру у Швейцарії віцепрезидентки Камали Гарріс замість Президента Джо Байдена жодним чином не применшує рівня підтримки США Україні, а також Формулі миру Президента Зеленського.

01 червня 2024


Зеленський і президент Індонезії обговорили прогрес в імплементації Формули миру

Президенти України та Індонезії Володимир Зеленський і Прабово Субіанто зустрілися на полях саміту в Сінгапурі й обговорили напрями двосторонньої співпраці, а також прогрес в імплементації української Формули миру.


Припинення вогню в Україні без виведення військ РФ немає нічого спільного з миром - Кислиця

Будь-які пропозиції щодо мирного врегулювання в Україні, які передбачають припинення вогню без повного виведення російських військ з її території, не призведуть до стійкого та справедливого миру, оскільки країна-агресор скористається цією паузою для підготовки нового удару.


США очікують від Саміту миру консолідації навколо справедливого завершення війни

Сполучені Штати очікують, що Глобальний саміт миру у Швейцарії консолідує міжнародну позицію навколо справедливого й стійкого рішення щодо завершення війни, розв’язаної РФ проти України.

30 травня 2024

28 травня 2024


Зеленський: Путін намагається зірвати Саміт миру і створити паралельну платформу

Російський лідер Володимир Путін боїться Глобального саміту миру, намагається його зірвати і влаштувати паралельну платформу. Тому деякі світові лідери ще не висловилися з приводу саміту.

27 травня 2024


У Швейцарії на саміті мають підтримати Українську формулу миру - Ландсбергіс

Єдиним надійним шляхом для побудови стійкого та тривалого миру в Україні є завершення російської війни на основі Формули миру, запропонованої Президентом Зеленським, поява якихось альтернативних пропозицій могла б розглядатися як найгірший сценарій.

22 травня 2024


Австрія допомагає залучати інші країни до участі у Саміті миру - Зеленський

Під час телефонної розмови Президента Володимира Зеленського з Федеральним канцлером Австрії Карлом Негаммером йшлося про організацію Саміту миру. Зокрема, Зеленський подякував Негаммеру за активну роботу із залучення інших країн до участі у Саміті.

21 травня 2024

20 травня 2024

17 травня 2024


Через позицію Угорщини Комітет міністрів РЄ змінив формат декларації щодо Формули Зеленського

Українська делегація знала про те, що Угорщина буде проти внесення до загальної декларації Комітету міністрів РЄ пункту про підтримку Формули миру Президента Зеленського, тому було ухвалене рішення змінити формат підсумкового документу.

16 травня 2024

15 травня 2024


У МЗС назвали теми, які обговорять учасники Глобального саміту миру

Заступниця міністра закордонних справ Ірина Боровець заявила, що на Саміті миру, який наступного місяця прийматиме Швейцарія, обговорюватимуться радіаційна та ядерна безпека, продовольча безпека та повернення додому полонених та депортованих осіб, зокрема українських дітей.

12 травня 2024

10 травня 2024


Шмигаль і Чапутова обговорили Формулу миру та важливість покарання воєнних злочинців

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з Президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою, обговорили українську Формулу миру, важливість притягнення високопосадовців РФ до відповідальності за скоєні проти України злочини.

09 травня 2024

08 травня 2024

07 травня 2024

06 травня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-