Формула миру

28 травня 2023


Розмова з росіянами почнеться лише після виведення військ з України — Подоляк

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк заявив, що будь-який компроміс із Росією – це прямий шлях до наступних етапів війни, ескалації, суттєвого посилення ролі глобального тероризму.

26 травня 2023


Кулеба закликав Мозамбік долучитися до втілення Формули миру

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запросив Мозамбік долучитися до втілення Формули миру Президента Володимира Зеленського під час першого в історії двосторонніх відносин візит до Республіки.

24 травня 2023


Китай готовий працювати зі світовою спільнотою над політичним врегулюванням «кризи в Україні»

Китай в українському питанні відданий сприянню мирним переговорам і готовий працювати з міжнародним співтовариством для сприяння політичному врегулюванню «кризи в Україні».

22 травня 2023

21 травня 2023

19 травня 2023


ЄС у Хіросімі підтвердить підтримку української формули миру - Мішель

Європейський Союз рішуче підтримує запропоновану Президентом України Володимиром Зеленським формулу миру, яка передбачає встановлення миру на принципах територіальної цілісності та поваги до Хартії ООН.

18 травня 2023

16 травня 2023

14 травня 2023

13 травня 2023


Зеленський обговорив із Президентом Італії підтримку України й тиск на росію

Президент Володимир Зеленський обговорив із Президентом Італії Серджо Маттареллою продовження підтримки України, формулу миру, посилення санкційного тиску на росію та притягнення агресора до відповідальності.

12 травня 2023


Боррель вважає формулу Зеленського єдиним шляхом до справедливого та стійкого миру

Європейський Союз буде продовжувати підтримувати Україну стільки, скільки це буде необхідним, і розглядає мирну формулу Президента України Володимира Зеленського як єдиний рамковий документ, що відкриває шлях до досягнення справедливого та стійкого миру.

11 травня 2023


Зеленський обговорив з радником президента Бразилії можливість саміту Україна-Латинська Америка

Президент Володимир Зеленський обговорив зі спеціальним радником президента Бразилії з міжнародних питань Селсо Аморімом українську формулу миру та можливість проведення саміту Україна – Латинська Америка.


Зеленський не виключає появи «бачень миру» від Латинської Америки, Сходу чи з Європи

Президент Володимир Зеленський не виключає, що у разі недосягнення головних цілей під час контрнаступу ЗСУ можуть виникнути ідеї щодо переговорів із росією, і наголошує, що жодна країна не може тиснути на Україну і примушувати поступитися інтересами чи територіями.

10 травня 2023


У МЗС закликали Бразилію долучитися до Формули миру Зеленського

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник закликав на зустрічі з головним радником спеціальної дорадчої служби Адміністрації Президента Бразилії Селсо Аморімом долучитися до української Формули миру.

09 травня 2023


Коаліція зі створення спецтрибуналу для рф закликала світ підтримати українську формулу миру

Учасники коаліції зі створення спеціального трибуналу для росіії закликали міжнародну спільноту підтримати застосування до рф належного механізму правосуддя за злочин агресії проти України.

07 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-