Стефанчук

24 січня 2020

22 січня 2020

Керівники держави поклали квіти до пам’ятників Шевченку й Грушевському

Президент Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському з нагоди Дня соборності України.

13 січня 2020

21 грудня 2019

02 грудня 2019

Стефанчук назвав президентські законопроєкти, які Рада має терміново розглянути

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук закликав парламент ухвалити у першому читанні законопроєкти щодо внесення змін до Конституції, щодо яких Конституційний Суд прийняв позитивні висновки і передав до парламенту.

27 листопада 2019

У “Слузі народу” хочуть внести зміни до Регламенту Ради

Депутатська фракція партії “Слуга народу” працює над законопроєктом щодо внесення змін до Регламенту Верховної Ради, який передбачатиме розділення розгляду законопроєктів на два етапи – обговорення і ухвалення рішення, що відбуватиметься у різні дні.

14 листопада 2019

12 листопада 2019

У Раді - новий випадок кнопкодавства

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР через новий випадок кнопкодавства.

11 листопада 2019

Спирт, бурштин та гральний бізнес: Стефанчук озвучив нагальні законопроєкти для Ради

Перший заступник Голови ВР Руслан Стефанчук просить народних депутатів на цьому пленарному тижні включити до порядку денного законопроєкти, пов'язані з демонополізацією спиртової галузі, відповідальністю за незаконний видобуток бурштину, легалізацією грального бізнесу та деофшоризацією.

31 жовтня 2019

Рада переходить на е-реєстрацію — депутатам не платитимуть за прогули

З 1 листопада набуває чинності закон щодо припинення відшкодування народним депутатам витрат у разі пропуску засідань без поважних причин, що передбачає перехід на електронну систему реєстрації в залі засідань шляхом натискання кнопки "за".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-