Стефанчук

20 березня 2020

Стефанчук пропонує проводити засідання Ради і комітетів у режимі відеоконференції

Перший заступник Голови ВР Руслан Стефанчук зареєстрував законопроєкт, який передбачає проведення пленарних засідань та засідань комітетів Верховної Ради України в режимі відеоконференції на період здійснення заходів протидії поширенню COVID-19.

06 березня 2020

Разумков вважає, що треба змінити регламент, бо Рада у п'ятницю - напівпорожня

Голова ВР Дмитро Разумков вважає, що під час підготовки нової редакції Регламенту роботи парламенту необхідно скасувати традиційну рубрику "Різне", в рамках якої народні депутати щоп’ятниці можуть виступати на теми, які не стосуються обговорюваних законопроєктів.

02 березня 2020

28 лютого 2020

Робоча група ВР схвалила законопроєкт про всеукраїнський референдум

Робоча група Верховної Ради з питань розробки законопроєктів у сфері народовладдя схвалила кінцевий варіант законопроєкту «Про всеукраїнський референдум», який планують оприлюднити та винести на громадське обговорення.

25 лютого 2020

17 лютого 2020

06 лютого 2020

03 лютого 2020

Рада планує визначити законопроєкти, які перекладуть англійською для інвесторів

Верховна Рада планує визначити перелік законопроєктів, які матимуть офіційний переклад англійською мовою й аутентифікацію від МЗС України задля ознайомлення з ними потенційних інвесторів.

28 січня 2020

Президента ПА НАТО запросили на Донбас

Весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО, яка відбудеться в Києві 22-25 травня поточного року може передбачати, зокрема, відвідання керівниками цієї організації лінії розмежування на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-