Конференція

реклама

29 листопада 2023


Блінкен і Кулеба обговорили підготовку до конференції оборонних індустрій України і США

Глави зовнішньополітичних відомств України і США обговорили підготовку до проведення наступного тижня у Вашингтоні Конференції оборонних індустрій, на якій обговорюватимуть спільне військове виробництво для оборонних потреб України.

23 листопада 2023


Президент СКУ виступив у Києві на науковій конференції про Голодомор

Президент Світового конгресу українців Павло Ґрод у рамках візиту провідників СКУ до України з нагоди вшанування памʼяті жертв Голодомору 1932-1933 виступив на науковій конференції «90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду», яка відбулася на території Києво-Печерської Лаври.

20 листопада 2023


Україна запросила Мавританію до участі в Саміті продовольчої безпеки у Києві

Спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх запросив Мавританію підтримати Формулу миру Президента Володимира Зеленського та взяти участь у Міжнародному саміті продовольчої безпеки, який відбудеться у Києві 25 листопада.


Китай закликає якнайшвидше провести міжнародну конференцію щодо ситуації в Палестині

Китай закликає якнайшвидше провести велику міжнародну мирну конференцію з врегулювання конфлікту між Палестиною та Ізраїлем із якомога ширшим представленням країн та сформулювати відповідну дорожню карту з часовим графіком її виконання.

15 листопада 2023

14 листопада 2023


Європейські міністри на конференції у Варшаві підтвердили підтримку у відбудові України

Міністри енергетики кількох європейських країн запевнили, що допомагатимуть Україні в умовах російської агресії, а бізнес цих країн зацікавлений в участі щодо післявоєнної відбудови України

13 листопада 2023

11 листопада 2023

10 листопада 2023

07 листопада 2023

04 листопада 2023


Макрон скликає в Парижі міжнародну гуманітарну конференцію щодо ситуації в Газі

Президент Франції оголосив про проведення на полях Паризького мирного форуму гуманітарної конференції стосовно ситуації в секторі Гази за участю представники різних держав, міжнародних і неурядових організацій та бізнесу.

03 листопада 2023

15 вересня 2023

11 вересня 2023


У Ризі відбувається юридична конференція РЄ «На шляху до справедливості для України»

У Ризі розпочалася неформальна конференція високого рівня «На шляху до справедливості для України», організована Радою Європи та Латвією, на якій визначать шляхи забезпечення відповідальності Росії за злочини, скоєні в Україні, та повернення викрадених РФ українських дітей до родин.

17 серпня 2023

03 серпня 2023

18 липня 2023

14 липня 2023

22 червня 2023

21 червня 2023


У Лондоні починається Міжнародна конференція з відновлення України

На Міжнародній конференції URC23 (Ukraine Reform Conference), яка 21-22 червня проходить у Лондоні, Україна представить оцінки потреб та першочергові плани повоєнного відновлення і стратегії довгострокового рефомування й модернізації.

20 червня 2023


Зеленський розповість про аспекти трансформації України на Лондонській конференції з відбудови

В рамках конференції з відбудови України, яка відбудеться в Лондоні 21 червня, Президент України Володимир Зеленський представить частину аспектів філософії трансформації України.


Лондонська конференція відкриє перспективу швидкого відновлення для України – посол Ченцов

Міжнародна конференція з відновлення України, яка має відбутися 21 червня у Лондоні, дозволить скоординувати зусилля уряду України, Європейської комісії та інших міжнародних партнерів із швидкого відновлення України, яке має розпочатися ще до завершення війни.

19 червня 2023

17 червня 2023


Понад 20 японських компаній планують відвідати конференцію з відновлення України у Лондоні

Представники понад 20 японських приватних і державних компаній та корпорацій планують взяти участь у міжнародній конференції з відновлення України Ukraine Recovery Conference, яка відбудеться наступного тижня в Лондоні.

15 червня 2023


Реєстр збитків, завданих Росією: Зеленський призначив представника України у конференції учасників

Президент Володимир Зеленський призначив заступницю міністра юстиції Ірину Мудру представником України в Конференції учасників Реєстру збитків, завданих агресією РФ.

25 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-