Цей рік має стати часом реальних перемовин щодо вступу України в ЄС - Зеленський

Цей рік має стати часом реальних перемовин щодо вступу України в ЄС - Зеленський

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо підготовки України до вступу в ЄС. Перші переговорні кроки можна зробити вже навесні.

Як передає Укрінформ, про це він заявив під час традиційного відеозвернення.

«Провів сьогодні й нараду щодо європейського напряму – наших відносин із Євросоюзом, щодо завдань на цей рік, загалом щодо інтеграції, і конкретно щодо відносин із сусідами у Євросоюзі. Наш пріоритет очевидний: усі домовленості, які є, мають виконуватись, і кожне слово, яке звучить, має працювати в реальності. Україна забезпечує саме такий підхід на європейському напрямку. І саме завдяки цьому ми вже досягли історичних результатів», - зазначив Зеленський.

За словами глави держави, цей рік має стати часом реальних перемовин щодо вступу України до ЄС.

«Ще навесні ми можемо розпочати, зробити перші переговорні кроки. І так само цей рік має стати часом максимального прагматизму у відносинах із сусідами. Кожен бачить, що Росія не збирається зупинятися. Вони там, у Москві, хочуть і гонку озброєнь, і нові хвилі дестабілізації. Ми всі у Європі маємо чітко це усвідомлювати. Якщо впаде свобода когось одного – не витримає свобода всіх інших. Така реальність. Ми маємо захищатися. І можемо захиститися. Мусимо досягти наших спільних цілей», - закликав глава держави.

Читайте також: Вступ до ЄС підтримують 84% українців

Як повідомляв Укрінформ, 14 грудня 2023 року лідери країн-членів Євросоюзу ухвалили рішення розпочати переговори про вступ України та Молдови.

Шмигаль заявляв раніше, що Україна має бути готовою до вступу в Євросоюз через два роки.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 16 лютого повідомив, що вже у першій половині цього року уряд сформує українську команду для перемовин про вступ до Європейського Союзу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-