Вступ до ЄС

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 квітня 2024


Усі прості рішення для початку перемовин з ЄС ухвалені, попереду наступний крок - Стефанішина

Україна вже ухвалила всі прості рішення щодо створення необхідних для початку перемовин з ЄС державних інституцій, тепер треба визначити стратегію утвердження верховенства права в державі, щоб такі інституції були ефективними і розвивалися.

15 квітня 2024


Шмигаль зустрівся з главою МЗС Ісландії - говорили про інтеграцію України в ЄС та НАТО

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із міністеркою закордонних справ Ісландії Тордіс Гильфадоттір, де обговорили Формулу миру та інтеграцію України в Європейський Союз і НАТО.

11 квітня 2024


Безпекова угода має прокласти для України шлях в ЄС і НАТО – президент Фінляндії

Безпекова угода, укладена між Україною і Фінляндією на початку квітня, має прокласти шлях до членства України як в ЄС, так і в НАТО, та надіслати дуже чіткий сигнал для Путіна, що Україна є європейською, і вона ніколи не буде належати Росії.

10 квітня 2024

09 квітня 2024


Безпекова угода, вступ до НАТО і ЄС: Жовква провів переговори з радником прем’єра Португалії

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква та дипломатичний радник премʼєр-міністра Португалії Жорж Монтейро обговорили укладення двосторонньої безпекової угоди на виконання Спільної декларації «Групи семи» про підтримку України.

05 квітня 2024

28 березня 2024

27 березня 2024


Стефанчук і представники групи Європарламенту Renew Europe обговорили євроінтеграцію України

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час зустрічі із делегацією політичної групи Європейського Парламенту Renew Europe на чолі з Валері Айє обговорив євроінтеграцію України.

25 березня 2024


Стефанчук зустрівся із делегацією очільників комітетів Європарламенту

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів зустріч із делегацією очільників комітетів Європарламенту на чолі із головою Конференції голів комітетів ЄП Берндом Ланге та головою Комітету ЄП із закордонних справ Девідом Макаллістером.

22 березня 2024

20 березня 2024


Пресконференція Шмигаля, Борреля та Варгеї про результати Ради асоціації Україна-ЄС

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, високий представник Євросоюзу Жозеп Боррель і єврокомісар з питань розширення Олівер Варгеї провели спільну пресконференцію за результатами засідання Ради асоціації Україна-ЄС.


Шмигаль обговорив із Боррелем ключові пріоритети перед засіданням Ради асоціації Україна-ЄС

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і високий представник Європейського Союзу Жозеп Боррель обговорили у Брюсселі ключові пріоритети України напередодні засідання Ради асоціації Україна-ЄС.

19 березня 2024

18 березня 2024


Рада асоціації ЄС-Україна відбудеться 20 березня у Брюсселі

Рада асоціації ЄС-Україна, яка розгляне найважливіші напрямки розвитку двосторонніх відносин в контексті боротьби проти агресії РФ та продовження реформ на шляху України до членства в ЄС, відбудеться в середу, 20 березня, у Брюсселі.

12 березня 2024

11 березня 2024


Єврокомісія до четверга представить переговорну рамку щодо вступу України - Стефанішина

Європейська комісія 12-14 березня затвердить звіт про виконання Україною чотирьох додаткових критеріїв та ухвалить рішення, чи надавати на затвердження країнам-членам Євросоюзу переговорну рамку для вступу України до ЄС.


Стефанішина підтвердила, що Україна за два роки виконає «домашню роботу» щодо вступу до ЄС

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина підтвердила, що Україна протягом двох років виконає «домашню роботу» щодо вступу до ЄС, однак процес реформування країни на цьому не завершиться.

08 березня 2024


Єврокомісія наступного тижня представить проєкт переговорної рамки щодо вступу України - Домбровскіс

Наступного тижня Європейська комісія представить на розгляд країн-членів Євросоюзу проєкт переговорної рамки щодо вступу України для його подальшого затвердження.

04 березня 2024


У Єврокомісії надали роз'яснення щодо ухвалення переговорної рамки з Україною

Єврокомісія має намір представити рамкові умови для переговорів з Україною про членство на розгляд Ради ЄС у березні, після чого вони мають бути затверджені країнами-членами за принципом одноголосності, що відкриє шлях для початку переговорів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-