Фон дер Ляєн закликала Китай допомогти у встановленні справедливого миру в Україні

Фон дер Ляєн закликала Китай допомогти у встановленні справедливого миру в Україні

Фото
Укрінформ
Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн закликала Китай взяти на себе відповідальність за дотримання Хартії ООН та сприяти встановленню сталого і справедливого миру в Україні. 

Як передає Укрінформ, про це вона сказала під час зустрічі з президентом КНР Сі Цзіньпіном у рамках саміту ЄС-Китай, що відбувається сьогодні у Пекіні. Повний текст її промови оприлюднений на сайті Європейської комісії. 

«Як великі світові сили Європейський Союз та Китай мають глобальну відповідальність. Ми маємо спільний інтерес у дотриманні миру й безпеки та в ефективному функціонуванні міжнародного порядку, що оснований на правилах, у пошуку рішень для глобальних викликів. Саме тому настільки важливо покласти край російській агресії проти України, досягти справедливого і тривалого миру у відповідності до Хартії ООН. У цьому ж руслі важливо зробити все можливе, щоб працювати над рішенням «двох держав» для Близького Сходу», - наголосила президент Єврокомісії.

Вона наголосила на важливості розвитку відносин між ЄС і Китаєм і координації спільних економічних та геополітичних інтересів, які є в обох сторін, тому що така взаємодія має прямий вплив на добробут і безпеку народів як ЄС, так і Китаю

«Ми маємо робити так, в часи, коли наші інтереси співпадають. Якщо ні, нам потрібно вирішувати та відповідально врегульовувати занепокоєння, які маємо. Саме тому я вітаю можливість мати сьогодні відвертий та відкритий обмін думками, що є основою для конструктивних відносин», - додала Урсула фон дер Ляєн.

Читайте також: Шарль Мішель - Сі Цзіньпіну: В той час, як ми говоримо, Росія продовжує атакувати Україну

Як повідомлялося, сьогодні в Пекіні відбувається саміт ЄС-Китай, під час якого сторони обговорюють найважливіші питання двосторонніх відносин, а також координацію зусиль у підтриманні глобальної безпеки й стабільності.

Фото: Європейська комісія

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-