Єврокомісія

10 липня 2020


Єврокомісія готується до економічних потрясінь після завершення Brexit

Європейська Комісія оприлюднила рекомендації країнам-членам та європейському бізнесу, щоб допомогти підготуватися до економічних потрясінь та випробувань, що настануть після 31 грудня, коли завершиться перехідний період в процесі виходу Великобританії з Євросоюзу.


Єврокомісія: Україна дотримується показників, необхідних для безвізу

Україна здійснила кроки, що були визначені у другій доповіді щодо Механізму призупинення візового режиму та продовжує дотримуватися показників, що є необхідними для візової лібералізації з Євросоюзом.


ЄС визначив Україну пріоритетним партнером своєї водневої стратегії — Кулеба

Завдяки своєму потенціалу у виробництві та транспортуванні водню, Україна названа пріоритетним партнером ЄС у реалізації Європейської водневої стратегії та постачанні новітнього енергетичного ресурсу на європейський ринок.

09 липня 2020

07 липня 2020

06 липня 2020


Єврокомісія дає €75 мільйонів німецькій компанії на розробку вакцини від коронавірусу

Єврокомісія оголосила у понеділок про виділення Європейським Інвестиційним банком кредиту на 75 мільйонів євро для фармакологічної німецької компанії CureVac для розробки та виробництва перспективної вакцини проти COVID-19.

03 липня 2020

02 липня 2020

20 червня 2020


Європарламент затвердив доповідь щодо принципів розвитку Східного партнерства

Європарламент під час пленарного засідання у Брюсселі 19 червня затвердив доповідь литовського депутата Пятраса Ауштрявічуса, яка містить рекомендації Єврокомісії та Європейській Раді в контексті розвитку Східного партнерства.

16 червня 2020

11 червня 2020


Єврокомісія продовжує обмеження на "несуттєві" подорожі у ЄС до кінця червня

Єврокомісія рекомендує країнам Шенгенської зони і асоційованим Шенгенським країнам розпочати поступове та скоординоване скасування обмежень на «несуттєві» подорожі (туристичні або такі, що не пов’язані із професійною необхідністю) після 30 червня.

09 червня 2020


Рада ЄС схвалила мобілізацію €36 мільярдів на підтримку партнерів у боротьбі з COVID-19

Рада ЄС підтримала пропозицію Єврокомісії щодо глобальної відповіді на коронакризу від «Команди Європи» та мобілізації €36 млрд для допомоги країнам-сусідам та партнерам, зокрема, в Африці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-