Єврокомісія

27 березня 2023

25 березня 2023

24 березня 2023


ЄС збільшить допомогу фермерам, які допомагають Україні експортувати зерно

Лідери країн ЄС під час зустрічі у Брюсселі обговорили можливість збільшення цільової допомоги для фермерів у «прифронтових» державах, які допомагають Україні експортувати велику кількість зерна і водночас потерпають від пов’язаного з цим зменшення цін на ринку.


Депортація українських дітей повністю виправдовує ордер МКС на арешт путіна - фон дер Ляєн

Викрадення українських дітей з тимчасово окупованих російськими військами територій України та їх насильницька депортація в росію є воєнним злочином і вчинком, який повністю виправдовує видання МКС ордеру на арешт президента рф володимира путіна.

20 березня 2023


Стефанішина перебуває з робочим візитом у Брюсселі

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина перебуває з робочим візитом у Брюсселі, зокрема для участі у неформальній зустрічі міністрів з питань ЄС.


Фон дер Ляєн вітає рішення надати Україні мільйон одиниць боєприпасів

Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн привітала прийняте в понеділок рішення міністрів закордонних справ та міністрів оборони країн ЄС надати Україні мільйон одиниць боєприпасів протягом цього року для боротьби з російською агресією. 

16 березня 2023

15 березня 2023


Майже €50 мільярдів: Єврокомісія оприлюднила доповідь щодо допомоги Україні

Єврокомісія оприлюднила загальний звіт «Солідарність ЄС в дії у часи геополітичних викликів», який включає, зокрема, докладну інформацію про обсяг та характер допомоги, яку ЄС та його країни-члени надали Україні з початку повномасштабного російського вторгнення рф.

13 березня 2023


Понад €4,4 мільярда: Єврокомісія збільшує можливості України в межах «Erasmus+»

Європейська комісія переглянула Річну робочу програму ЄС з освіти, навчання, молоді та спорту «Erasmus+» на 2023 рік. Загальний бюджет програми на рік було переглянуто в бік збільшення до нової загальної суми 4,43 млрд євро, що є найвищим річним фінансовим пакетом, коли-небудь досягнутим Програмою «Erasmus+».

10 березня 2023

09 березня 2023


Ситуація на окупованій росією ЗАЕС може призвести до екологічного лиха в Європі – єврокомісар

Ситуація на тимчасово окупованій російськими військами Запорізькій АЕС залишається небезпечною, і черговий інцидент, коли внаслідок російських обстрілів ця станція була вкотре відключена від українських електромереж, може призвести до екологічного лиха в Європі.

08 березня 2023


Додому в Україну з ЄС повернулися 11 мільйонів біженців - єврокомісар

Минулого року до Європейського Союзу прибуло близько 16 млн українців, з яких 11 млн потім повернулися до України, ще 1 млн осіб поїхали далі в інші країни, а близько 4 млн біженців залишилися на території ЄС.


Єврокомісар Бретон закликає перевести оборонну промисловість ЄС на воєнні рейки

Країни ЄС мають знайти шлях для негайного постачання Україні необхідних боєприпасів, забезпечення поповнення власних арсеналів і для досягнення таких цілей перевести власну оборонну промисловість на режим виробництва в умовах війни.

06 березня 2023

04 березня 2023

03 березня 2023

02 березня 2023


У Брюсселі обговорили можливість спільної закупівлі газу в інтересах ЄС та України

У Брюсселі на зустрічі керівної ради Енергетичної платформи ЄС за участю провідних компаній-постачальників газу та країн-членів ЄС обговорено питання підготовки до наступної зими та спільної закупівлі газу на світовому ринку, зокрема в інтересах України, Молдови й Сербії.

01 березня 2023

28 лютого 2023


Єврокомісія оголосила конкурси проєктів для українських бізнесменів на €7,5 мільйона

Європейська Комісія оголосила сьогодні два конкурсні проєкти загальною вартістю 7,5 мільйона євро, головною метою яких є надання представникам українського малого та середнього бізнесу нових можливостей у доступі до Єдиного ринку ЄС та набуття досвіду підприємницької діяльності в європейських країнах.

27 лютого 2023

24 лютого 2023


ЄС буде з Україною, скільки необхідно: Урсула фон дер Ляєн у річницю російського вторгнення

У перші роковини неспровокованої та жорстокої агресії путінської росії проти України президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн звернулася до народу України зі словами підтримки та солідарності.

23 лютого 2023

16 лютого 2023


У Європарламенті проситимуть почати переговори про вступ України до ЄС вже цьогоріч

У комітеті із закордонних справ Європарламенту вважають можливим і мають намір порушити питання про початок переговорів про вступ України в ЄС вже цього року за умови виконання країною необхідних для цього умов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-