Єврокомісія

09 квітня 2020

08 квітня 2020

06 квітня 2020

Єврокомісія ухвалила пакет фінансових заходів на підтримку фермерів

Європейська комісія оголосила сьогодні про застосування заходів фінансової підтримки на адресу фермерських господарств та інших постачальників продовольства з метою підтримати їх в умовах фінансової кризи, що спричинена коронавірусом.

05 квітня 2020

02 квітня 2020

Коронакриза: Єврокомісія створює "інструмент солідарності" у €100 мільярдів

Єврокомісія оголосила пропозицію створити загальноєвропейський «інструмент солідарності» ємністю у 100 мільярдів євро для підтримки європейської економіки в умовах кризи COVID-19, який надає можливість кредитування зусиль національних урядів з підтримки бізнесу та схеми неповного робочого дня для працівників внаслідок падіння виробництва.

Єврокомісія оголосила нову концепцію скороченого робочого дня на період пандемії

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про впровадження нової концепції скороченого робочого дня, яка має підтримати компанії та працівників, котрі тимчасово залишилися без роботи через пандемію  Covid-19.

31 березня 2020

Європарламент хоче провести правову оцінку нового надзвичайного закону в Угорщині

Президент Європарламенту Девід Сассолі офіційно звернувся до Єврокомісії з проханням надати правову оцінку щодо закону, прийнятого Парламентом Угорщини, яким Уряду країни надаються надзвичайні повноваження в організації заходів з протидії коронавірусу.

Президент Єврокомісії під час пандемії нагадала про свободи та цінності ЄС

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн закликала національні уряди країн-членів під час надзвичайних заходів із боротьбі з пандемією коронавірусу COVID-19 дотримуватися прав і свобод власних громадян, а також цінностей, на яких заснований весь Європейський Союз.

Рада ЄС призупинила практику застосування слотів в аеропортах

Євросоюз формалізував рішення щодо тимчасового призупинення правил надання так званих слотів в аеропортах, які зобов’язували авіакомпанії використовувати принаймні 80 відсотків попередніх заявок на зліт та посадку з метою збереження їх кількості на наступний рік.

Більше півтора мільйони людей працюють в ЄС через кордони - президент Єврокомісії

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн виступила із відеозверненням, в якому пояснила важливість скоординованого підходу країн ЄС до забезпечення швидкого транскордонного сполучення не лише для товарів, але й для людей, які працюють через кордони.

30 березня 2020

Єврокомісія підтримає Україну та країни Східного партнерства

Єврокомісія оголосила у понеділок про те, що спрямовує 140 мільйонів євро, які були призначені для реалізації різних програм в рамках Східного партнерства, на негайну допомогу країнам-партнерам у зменшенні економічної та соціальної шкоди, що завдано сплеском коронавірусу COVID-19.

28 березня 2020

27 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}