Єврокомісія

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 червня 2024

19 червня 2024

17 червня 2024


Прем’єрка Данії висловила особисту підтримку кандидатурі Урсули фон дер Ляєн

Рішення щодо призначення ключових керівників євроінституцій прийматимуться всіма лідерами країн ЄС, але Данія вже на цьому етапі вважає, що чинна президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн протягом минулих п’яти років провела величезну та успішну роботу.

14 червня 2024

12 червня 2024

11 червня 2024


Прем'єр Греції впевнений у переобранні фон дер Ляєн президенткою Єврокомісії

Прем’єр Греції Кіріакос Міцотакіс, який заявив, що буде одним із переговорників від ЄНП щодо кандидатур до оновлених структур Європаламенту, висловив переконання, що Урсулу фон дер Ляєн знову оберуть президенткою Єврокомісії.


Єврокомісія пропонує продовжити тимчасовий захист для українців у ЄС до 2026 року

Європейська комісія у вівторок, 11 червня, запропонувала продовжити тимчасовий захист для осіб, які рятувалися від російської агресії проти України, ще на рік – з 5 березня 2025 року до 4 березня 2026 року.

07 червня 2024


Єврокомісія вже у червні запропонує почати переговори з Україною про вступ до ЄС - Financial Times

Єврокомісія рекомендуватиме розпочати переговори про вступ України до ЄС вже цього місяця, намагаючись продемонструвати підтримку країні та зробити це перед тим, як Угорщина розпочне піврічне головування в Раді ЄС.

06 червня 2024

05 червня 2024


ЄС розглядає використання власного бюджету як гарантії для виділення кредиту Україні - ЗМІ

Єврокомісія обговорює ідею використання майбутніх відсотків, отриманих від заморожених в Європі російських активів, для виділення Україні багатомільярдного кредиту, а гарантією цих грошей зробити семирічний бюджет ЄС в розмірі €1,2 трильйона.

30 травня 2024

29 травня 2024

23 травня 2024


У Європарламенті не мають сидіти «представники Путіна» - кандидатка у президенти ЄК від Німеччини

Кандидатка на посаду керівника Єврокомісії від Європейської партії зелених Террі Райнтке (Німеччина) вважає посилення позицій ультраправих партій найбільшою загрозою для європейської безпеки.


Кандидат у президенти Єврокомісії: Треба підтримувати Україну, щоб росіяни не дійшли до наших кордонів

Кандидат на посаду президента Єврокомісії від Партії європейських соціалістів Ніколя Шміт (Люксембург) заявив, що Європа має й надалі потужно підтримувати Україну та продовжувати інвестиції у спільну оборону.


Ультраправі друзі Путіна хочуть зруйнувати Європу, потрібно цьому завадити - фон дер Ляєн

Демократичні сили у новому складі Європейського парламенту, який буде сформований за підсумками Європейських виборів у червні поточного року, мають чітко визначити ключові принципи політичної співпраці, та не дозволити ультраправим партіям зруйнувати Європу.


ЄС має відкрити двері для України і країн Західних Балкан - кандидат у президенти Єврокомісії

Кандидат на посаду президента Європейської комісії від партії «Оновити Європу» Сандро Гозі (Італія) вважає, що треба відкрити двері Європейського Союзу для України і країн Західних Балкан, однак спершу провести бюджетну та інші реформи.

22 травня 2024


Завдяки «коридорам солідарності» український бюджет отримав близько €50 мільярдів - Єврокомісія

«Коридори солідарності» ЄС уже два роки дають змогу експортувати українські товари на європейський та світовий ринки, завдяки чому в українську економіку надійшло до 50 мільярдів євро.

20 травня 2024

17 травня 2024

16 травня 2024


Російська агресія проти України несе головні ризики для зростання економіки ЄС

Євросоюз подолав стагнацію в економічному розвитку, яка спостерігалася минулого року, та прогнозує зростання ВВП на 1% протягом поточного року, хоча російська агресія проти України та джерела геополітичної напруги залишаються головним ризиком для такого зростання.

15 травня 2024

13 травня 2024

08 травня 2024


Єврокомісія надіслала запит до мережі Х щодо модерування контенту

Європейська комісія сьогодні надіслала офіційний запит до мережі Х, в якому просить пояснити причини зменшення ресурсів, які ця онлайн платформа спрямовує на модерування контенту на наявність дезінформації та іншого шкідливого змісту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-