Фон дер Ляєн

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 червня 2024


Прем’єрка Данії висловила особисту підтримку кандидатурі Урсули фон дер Ляєн

Рішення щодо призначення ключових керівників євроінституцій прийматимуться всіма лідерами країн ЄС, але Данія вже на цьому етапі вважає, що чинна президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн протягом минулих п’яти років провела величезну та успішну роботу.

16 червня 2024

15 червня 2024


Фон дер Ляєн - на Саміті миру: Замороження конфлікту в Україні призведе лише до нової війни

Будь-яке замороження конфлікту в Україні не призведе до миру, але стане передумовою для нової загарбницької війни. Саме тому Україна потребує всеохоплюючого та стійкого миру  з дотриманням принципів Хартії ООН, які є важливими для всіх країн світу. 

11 червня 2024


Прем'єр Греції впевнений у переобранні фон дер Ляєн президенткою Єврокомісії

Прем’єр Греції Кіріакос Міцотакіс, який заявив, що буде одним із переговорників від ЄНП щодо кандидатур до оновлених структур Європаламенту, висловив переконання, що Урсулу фон дер Ляєн знову оберуть президенткою Єврокомісії.


ЄС створює програму підтримки інвестицій в Україну на €1,4 мільярда

Європейський Союз надає Україні ґрунтовну фінансову допомогу в рамках бюджетного Українського фонду в обсязі 50 мільярдів євро, і водночас разом із партнерськими європейськими банками створює фінансову програму в обсязі 1,4 мільярда євро для приваблення в Україну зовнішніх капітальних інвестицій.


Перші надходження від заблокованих активів РФ Україна може отримати у липні - фон дер Ляєн

Європейський Союз знайшов правовий шлях для того, щоб передати Україні надходження від заблокованих російських фінансових активів, тож перші перерахування в обсязі 1,5 мільярда євро з цих надходжень Україна зможе отримати вже у липні поточного року.


ЄС допоможе Україні відновити та децентралізувати енергетичну систему - фон дер Ляєн

З огляду на те, що Росія продовжує цілеспрямовано нищити українську енергетичну систему, Євросоюз надасть Україні матеріальну допомогу та допоможе у відновленні зруйнованих енергетичних мереж, а також сприятиме децентралізації української енергетики.


ЄС має розпочати переговори про членство з Україною до кінця червня - Урсула фон дер Ляєн

Україна виконала всі реформи та перетворення, визначені Єврокомісією у процесі її входження до ЄС, тож ЄС має розпочати переговори щодо членства з Україною вже до кінця червня цього року.

10 червня 2024

26 травня 2024

23 травня 2024


Ультраправі друзі Путіна хочуть зруйнувати Європу, потрібно цьому завадити - фон дер Ляєн

Демократичні сили у новому складі Європейського парламенту, який буде сформований за підсумками Європейських виборів у червні поточного року, мають чітко визначити ключові принципи політичної співпраці, та не дозволити ультраправим партіям зруйнувати Європу.

15 травня 2024


Єрмак обговорив Саміт миру з президентами Євроради та Єврокомісії

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Брюсселі обговорив Глобальний саміт миру з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем, з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та представниками низки країн.

08 травня 2024


В Австрії проросійська партія балотується в Європарламент з антиукраїнським білбордом

Правопопулістська Австрійська партія свободи (FPÖ), відома своїми проросійськими позиціями, використала у передвиборчій агітації на виборах у Європарламент антиукраїнську тему, виставивши українців такими, що нібито разом з Єврокомісією хочуть війни.

07 травня 2024


Європу заливає дезінформація й маніпуляції з боку Росії - фон дер Ляєн

Європа розуміє загрозу з боку Росії, яка намагається усілякими способами діяти всередині ЄС і ззовні, аби встановити свій контроль над європейським континентом. Протидіючи Росії, ЄС захищає себе й Україну.

06 травня 2024


Єврокомісія завершила шестирічний правовий спір із Польщею

Європейська комісія оголосила про намір припинити штрафні санкції проти Польщі за статтею 7 Угоди ЄС з огляду на прогрес, якого ця країна досягла у виконанні вимог щодо дотримання верховенства права, зокрема у судочинстві.


Китай налаштований на розвиток стратегічних партнерських відносин із ЄС - Сі Цзіньпін

Голова КНР Сі Цзіньпін на тристоронній зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном і головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн у Парижі заявив, що Китай сподівається на розвиток партнерських стратегічних відносин із Європейським Союзом.

02 травня 2024


Глава Єврокомісії - про акції протесту в Грузії: Уряд повинен прислухатися до цього чіткого сигналу

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн засудила насильство, яке влада Грузії застосовує проти учасників масових акцій протесту, невдоволених ухваленням закону про «іноземних агентів».

30 квітня 2024

24 квітня 2024


Урсула фон дер Ляєн: Ми не можемо ігнорувати, що Росія становить загрозу для Європи

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що Росія становить екзистенційну загрозу для існування не лише України, а й всього ЄС, тож не можна давати президенту РФ Володимиру Путіну шанс змінити майбутнє Європи.

22 квітня 2024

21 квітня 2024


Урсула фон дер Ляєн закликала Сенат США швидко ухвалити допомогу для України

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн привітала позитивне рішення Палати представників США щодо ухвалення масштабного пакету допомоги для України та закликала Сенат США швидше його підтримати.

19 квітня 2024

17 квітня 2024


Національні оборонні бюджети країн ЄС зросли на 20% з 2022 року

Із початку повномасштабної загарбницької війни Росії проти України Європа почала компенсувати багаторічне недофінансування секторів безпеки й оборони, тож національні оборонні бюджети країн-членів зросли, у середньому, на 20% з 2022 року.


Президентка ЄК закликає посилити підтримку України після атаки Ірану на Ізраїль

Остання атака Ірану на Ізраїль засвідчує формування «ліги автократів», які становлять пряму загрозу міжнародному порядку, тож ЄС має зробити висновки і негайно посилити підтримку України.


Напад Ірану на Ізраїль є останнім сигналом від альянсу авторитаристів - фон дер Ляєн

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що нещодавня ракетна атака Ірану на Ізраїль є останнім сигналом про наміри "нової Ліги авторитаристів", до якої, окрім Тегерану, також входять РФ та КНДР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-