Фон дер Ляєн

29 вересня 2023

27 вересня 2023

21 вересня 2023


Зеленський зустрівся з Шольцом, фон дер Ляєн та Йоганнісом: про що говорили

Президент України Володимир Зеленський провів у Нью-Йорку переговори із канцлером Німеччини Олафом Шольцом, головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн та президентом Румунії Клаусом Йоганнісом.

20 вересня 2023

17 вересня 2023


Наплив мігрантів до Італії: глава Єврокомісії представила план для розв’язання проблеми

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн представила план із 10 пунктів, який має на меті вирішити ситуацію з великим напливом мігрантів на італійський острів Лампедузу, що у Середземному морі.

15 вересня 2023

13 вересня 2023


Глава Єврокомісії присвятила частину промови письменниці Амеліній, яку вбила російська ракета

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на пленарному засіданні Європарламенту розповіла про українську письменницю Вікторію Амеліну, яка загинула внаслідок ракетного удару РФ.


Єврокомісія пропонує продовжити термін дії тимчасового захисту для українців в ЄС

Єврокомісія запропонувала продовжити дію Директиви з тимчасового захисту, яку ЄС активував, щоб забезпечити українців, які рятувалися в ЄС від російської агресії, всім необхідним, включаючи притулок, роботу та соціальні послуги.


Президентка Єврокомісії заявляє, що Україна і Молдова мають бути в ЄС

Майбутнє України, країн Західних Балкан, Молдови та у перспективі - Грузії, полягає у членстві в Євросоюзі, тож ЄС має знайти відповідь на геополітичні виклики та знайти шлях підтримати демократичні прагнення цих країн.

10 вересня 2023


Глава Єврокомісії закликала до глобального захисту від ризиків, пов'язаних зі штучним інтелектом

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила про необхідність розроблення на глобальному рівні заходів захисту від ризиків, пов'язаних із розвитком штучного інтелекту (ШІ).

09 вересня 2023


У ЄС сподіваються на позитивну роль Китаю у досягненні справедливого миру в Україні

Європейський Союз розглядає Китай як важливого партнера у вирішенні глобальних проблем, та сподівається, що офіційний Пекін зможе відігравати позитивну роль у досягненні справедливого та тривалого миру в Україні.


Лідери G20 мають можливості, щоб поновити український зерновий експорт через Чорне море - Єврокомісія

Лідери G20 мають інструменти, щоб знову відкрити морський шлях для доставки зерна для найбільш вразливих країн, оскільки лише поновлення його експорту через Чорне море може стабілізувати світові ціни.

07 вересня 2023

06 вересня 2023

24 серпня 2023

23 серпня 2023


Фон дер Ляєн: Атаки на порти України та навмисне знищення зерна є воєнним злочином РФ

Систематичні атаки Росії проти об’єктів цивільної інфраструктури та портів України, знищення запасів зерна, призначеного для поставок найбільш вразливим країнам світу, є воєнним злочином, за який Росія буде притягнута до відповідальності.

22 серпня 2023


Президентка ЄК обговорила із Зеленським прогрес України на шляху до ЄС та подальшу підтримку

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн зустрілася із Президентом Володимиром Зеленським, сторони обговорили низку питань, зокрема, прогрес України на шляху до ЄС та подальшу підтримку на тлі російської агресії.

31 липня 2023


Китай досі не підтримав повністю суверенітет та територіальну цілісність України – фон дер Ляєн

Китай як постійний член Ради Безпеки ООН досі не взяв на себе повною мірою свою відповідальність за Статутом ООН щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

27 липня 2023

25 липня 2023

22 липня 2023


Нова історія Європи сьогодні пишеться в Україні – фон дер Ляєн

Новітня історія об’єднаної Європи, яка постала з попелу Другої світової війни, формувалася на основі свободи, демократії та рівності всіх перед законом, і зараз Україна вписує нову сторінку в цю історію Європи.

19 липня 2023

14 липня 2023


Фон дер Ляєн: ЄС і надалі послаблюватиме санкціями російську машину війни

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час розмови зі спеціальним посланником ЄС наголосила на рішучості продовжувати зусилля з послаблення російської «машини війни» за допомогою санкцій ЄС.

12 липня 2023


Прагнення до членства в ЄС допомагає Україні наблизитися до НАТО - Урсула фон дер Ляєн

Приєднання як до ЄС, так і до НАТО потребує від України глибоких внутрішніх перетворень, зміцнення інституцій та верховенства права, і у цьому Європейський Союз може допомогти Києву швидше пройти шлях до членства в Альянсі.

08 липня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-