Фон дер Ляєн

27 березня 2023


Фон дер Ляєн і Макрон вирушать із візитами в Китай наступного тижня

Президент Франції Еммануель Макрон і президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн наступного тижня у Китаї обговорюватимуть широке коло питань двосторонніх відносин між ЄС і КНР, зокрема у контексті російської агресії проти України.

25 березня 2023

24 березня 2023


ЄС збільшить допомогу фермерам, які допомагають Україні експортувати зерно

Лідери країн ЄС під час зустрічі у Брюсселі обговорили можливість збільшення цільової допомоги для фермерів у «прифронтових» державах, які допомагають Україні експортувати велику кількість зерна і водночас потерпають від пов’язаного з цим зменшення цін на ринку.


Депортація українських дітей повністю виправдовує ордер МКС на арешт путіна - фон дер Ляєн

Викрадення українських дітей з тимчасово окупованих російськими військами територій України та їх насильницька депортація в росію є воєнним злочином і вчинком, який повністю виправдовує видання МКС ордеру на арешт президента рф володимира путіна.

20 березня 2023


Фон дер Ляєн вітає рішення надати Україні мільйон одиниць боєприпасів

Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн привітала прийняте в понеділок рішення міністрів закордонних справ та міністрів оборони країн ЄС надати Україні мільйон одиниць боєприпасів протягом цього року для боротьби з російською агресією. 

17 березня 2023


ЄС і НАТО мають спільні погляди на безпеку та на захист критичної інфраструктури – фон дер Ляєн

Рік, що минув з початку агресивної війни росії проти України та минулорічні акти саботажу на «Північних потоках» пригорнули особливу увагу ЄС і НАТО до необхідності захисту критичної інфраструктури, тож обидві організації вже почали працювати разом у цій сфері, взаємно посилюючи одна одну.


Столтенберг та фон дер Ляєн відвідали газову платформу біля узбережжя Норвегії

В рамках реалізації укладеної вчора домовленості між ЄС і НАТО про створення спеціалізованої Оперативної групи та поєднання зусиль у захисті критичної інфраструктури Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг та Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн відвідали сьогодні морську газовидобувну платформу біля узбережжя Норвегії.

14 березня 2023

11 березня 2023


США і ЄС підтвердили намір разом підтримувати Україну

Президент США Джо Байден та президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у спільній заяві за підсумками зустрічі підтвердили готовність сторін підтримувати партнерство для сталого економічного розвитку та побудови «зеленого» майбутнього світу, а також єдність у солідарності з Україною у її боротьбі проти російської агресії.

10 березня 2023

09 березня 2023

05 березня 2023

03 березня 2023


Фон дер Ляєн підтримала львівські угоди із притягнення росії до відповідальності

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн підтримала Угоду про створення в Гаазі Центру із засудження російського злочину агресії, яку сьогодні у Львові підписують учасники «Юридичного Рамштайну», та висловила солідарність з Україною та з розслідуванням Міжнародного кримінального суду жахливих злочинів проти людства та воєнних злочинів, що були скоєні російськими загарбниками проти населення України.

02 березня 2023

26 лютого 2023

24 лютого 2023


Урсула фон дер Ляєн відзначила підготовку України до вступу в ЄС попри війну

Україна продовжує реформи і перетворення, що необхідні для вступу в ЄС, навіть в умовах війни та боротьби проти російської агресії, і це вражає та свідчить про стійкість системи державного управління країною.


ЄС буде з Україною, скільки необхідно: Урсула фон дер Ляєн у річницю російського вторгнення

У перші роковини неспровокованої та жорстокої агресії путінської росії проти України президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн звернулася до народу України зі словами підтримки та солідарності.

23 лютого 2023


Будівлі ЄС підсвітили на знак пошани до стійкості українського народу

Напередодні 24 лютого, коли відбудуться перші роковини з моменту початку російського військового вторгнення в Україну, будівлі Євроінституцій були підсвічені у кольорах Українського прапора, на знак відзначення хоробрості народу України та пошани до тих українців, хто віддав своє життя у боротьбі за демократію та за свободу своєї землі.

18 лютого 2023


Європа ніколи не прийме імперіалістичної політики кремля – Урсула фон дер Ляєн

Розпочавши агресію проти України, росія порушила Хартію ООН та базові принципи міжнародного права, Європа ніколи не прийме такої імперіалістичної поведінки та доводитиме свою позицію до всіх країн світу, зокрема і на глобальному Півдні.

15 лютого 2023

10 лютого 2023


Наступний пакет санкцій вартуватиме росії понад €10 мільярдів – Урсула фон дер Ляєн

Наступний пакет обмежувальних заходів проти росії, який зараз розглядають країни-члени ЄС, передбачатиме санкції, спрямовані проти найбільш вразливих сфер російського військово-промислового комплексу та вартуватиме їй понад €10 мільярдів.

09 лютого 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-