Фон дер Ляєн

18 серпня 2022

31 липня 2022


Президентка Єврокомісії засудила расистську заяву Орбана про «змішування рас»

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у суботу, 30 липня, засудила расистську заяву прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та заявила, що дискримінація за расовою ознакою суперечить цінностям ЄС.

21 липня 2022

20 липня 2022


Євросоюз має готуватися до припинення поставок газу з росії – фон дер Ляєн

На цей час 12 країн ЄС зіткнулися із повним або частковим перериванням у постачанні газу з росії, а поведінка рф говорить про те, що ЄС має готуватися до реагування на повне переривання постачання російського газу, такий сценарій можливий.

19 липня 2022

06 липня 2022


ЄС готує план на випадок повного припинення поставок російського газу

За два тижні Європейська комісія подасть надзвичайний план дій на випадок переривання та повного припинення поставок російського газу, він передбачатиме забезпечення газом найбільш вразливих країн та верств населення.


Фон дер Ляєн — про відбудову України: ніколи ми не поставали перед таким колосальним викликом

Відновлення України після руйнівної російської агресії є колосальним та безпрецедентним завданням, виконання якого потребує об’єднання та консолідації найкращих і найяскравіших сил світу.

04 липня 2022


Статус країни-кандидата прискорить післявоєнне відновлення України – президентка Єврокомісії

Європа має особливу відповідальність за подальшу долю України та можливість здійснювати більш інтенсивні зусилля з її розвитку і відновлення після того, як країна офіційно набула статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі.


Єврокомісія та ФРН ініціюють восени масштабну конференцію з відновлення України

Восени Єврокомісія разом із Німеччиною мають намір провести масштабну конференцію з відновлення України із залученням найвизначніших організацій та фахівців у цій сфері, що дозволить перетворити повоєнну відбудову України у знакову подію для цілого покоління європейців.


Платформа відновлення України поєднає реформи та інвестиції – фон дер Ляєн

Уряд України разом із Європейською комісією створюють широку платформу з відновлення України, яка поєднає реформи й інвестиції та дозволить всім, кому небайдуже її майбутнє, долучитися до побудови сильної, незалежної та вільної країни.


Реформи надали Україні стійкість у боротьбі з російською агресією – фон дер Ляєн

Адміністративні реформи, процеси децентралізації та цифровий розвиток, які були проведені за сприяння та допомоги Європейського Союзу, зробили Україну сильнішою, що дозволяє їй зберігати стійкість і стабільність управління країною навіть в умовах російської агресії.

01 липня 2022


Шмигаль подякував Єврокомісії за оголошення макрофінансової допомоги на €1 мільярд

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль подякував президенту Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн та віцепрезиденту ЄК Валдісу Домбровскісу за фінансову підтримку, яку надають європейські партнери.


Відновлення України потрібно поєднати з новою хвилею реформ – глава Єврокомісії

Міжнародна спільнота мобілізує підтримку зусиль для відновлення України, але для посилення впливу інвестицій необхідно поєднати відбудову країни з новою хвилею реформ, зокрема призначити керівників НАБУ та САП.

30 червня 2022

26 червня 2022


Війна рф проти України не може підірвати впливу демократій на світовий розвиток – фон дер Ляєн

Агресія росії проти Україна має глобальний вплив, спричинивши зростання цін на всі товари першої необхідності, але це не може завадити об’єднаним демократичним силам продовжити зусилля з підтримки розвитку.

23 червня 2022

20 червня 2022

17 червня 2022

12 червня 2022

11 червня 2022


Президентка Єврокомісії приїхала в Київ обговорити вступ України до ЄС

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн у суботу приїхала до Києва, щоб зустрітися з українським Президентом Володимиром Зеленським та обговорити просування України до членства в ЄС.


Папа Франциск і президентка Єврокомісії обговорили, як покласти край війні в Україні

Папа Римський Франциск під час зустрічі з президенткою Європейської Комісії Урсулою фон дер Лаєн у Ватикані обговорили спільні зусилля, спрямовані на те, щоби покласти край війні в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-