У Польщі позитивно сприйняли рішення Єврокомісії щодо євроінтеграції України

У Польщі позитивно сприйняли рішення Єврокомісії щодо євроінтеграції України

Укрінформ
Розширення ЄС буде одним із пріоритетів Польського головування в ЄС в 2025 році. Відтак рекомендація Єврокомісії почати переговори з Україною про членство в ЄС є позитивною звісткою.

Про це повідомили у соцмережі X президент Польщі Анджей Дуда і МЗС РП, передає Укрінформ.

“Розширення Євроcоюзу є одним із пріоритетів головування Польщі в Раді ЄС у 2025 році. Тому я задоволений рішенням Єврокомісії, яка рекомендує розпочати переговори про вступ з Україною, Молдовою, Боснією та Герцеговиною та надати Грузії статус кандидата в ЄС”, - написав Дуда.

Він додав, що Варшава вже давно активно підтримує прагнення цих країн вступити до ЄС.

Cвоєю чергою у МЗС Польщі, реагуючи на це рішення Єврокомісії, привітали ці країни і висловили сподівання на “позитивне рішення лідерів ЄС у грудні”.

Читайте також: Це саме те рішення, на яке ми очікували - Президент про звіт Єврокомісії

“Ми повинні зберегти високу динаміку розширення щодо Східного тріо (Асоційоване тріо – Україна, Молдова Грузія – ред.) і країн Західних Балкан”,- наголосили в МЗС Польщі.

Як повідомляв Укрінформ, у середу Єврокомісія рекомендувала Європейській раді відкрити переговори щодо розширення з Україною і Молдовою. Також вона рекомендувала відкрити переговори з Боснію і Герцеговиною, за певних умов, та надати статус країни-кандидата для Грузії. У середу Єврокомісія оприлюднила щорічний звіт про розширення ЄС, який вперше відображує прогрес, досягнутий на шляху до членства в ЄС Україною, Молдовою і Грузією.

Фото: Shutterstock

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-